СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕEfele змазка для бігових доріжок


Бігова доріжка - дорога річ. Вона заслуговує дбайливого користування.

На щастя, доглядати за домашнім тренажером не так вже важко - достатньо зберігати його при кімнатній температурі, не дозволяти йому припадати пилом і регулярно використовувати якісне мастило.

Про види мастил для доріжок ми вже розповідали, тепер же розглянемо конкретні особливості одного з найбільш популярних силіконових складів.


Основні характеристики і можливості Efele


efele змазка для бігових доріжок

Efele-розробка російської фірми "ефективний елемент" (м. Москва). Це мастило-спрей. Продається воно в зручних балонах з трубочкою-насадкою.


До його складу входять:


  • силіконове масло;
  • вуглеводневий пропелент.

Токсичні речовини при використанні спрею не виділяються. Якщо його понюхає домашній улюбленець чи дитина, всі залишаться живі і здорові (однак пробувати гель на смак або чіпати забрудненими в ньому руками очі все ж не варто).

Запаху, треба зауважити, мастило практично не має.

Efele універсальний, тобто підходить для всіх типів бігових доріжок - електричних, магнітних, механічних. Його можна наносити як на гумові поверхні, так і на пластик. Зауважте, балончик треба попередньо струсити.

Аерозоль розподіляється рівномірним тонким шаром. Трубочка дозволяє бризнути спрей навіть у важкодоступні частини механізму.

Процедура займає 3-4 хвилини, а дія мастила запросто вистачає на 3-4 місяці, а то й більше. Термін придатності Efele - 2 роки від дати виробництва.

Приємний момент - ціна балона. Він коштує значно дешевше багатьох імпортних аналогів.


Увага: суміш легко запалюється, тому ємність слід:


  • зберігати при температурі не вище 30 градусів в провітрюваному приміщенні;
  • захищати від відкритого вогню і прямих сонячних променів.

Оцінка споживачів


Покупці спрею, як правило, дуже його хвалять. Не вірите - спробуйте самі пошукати в Інтернеті відповідні відгуки.

Власники доріжок відзначають, що завдяки Efele тренажер стає як новий - починає працювати легко, з мінімальним шумом, не вередує.

Показово, що зміст користується попитом не лише у окремих власників домашніх пристроїв для кардіотренувань, але і у спортклубів.

Він годиться навіть для професійних доріжок, які стоять в залах і кожен день виносять величезні навантаження.

Загалом, висновок простий: купуючи тренажер, не забудьте про Efele!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації