СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯка повинна бути змазка для бігової доріжки


Щоб тренажер прослужив довгі роки без проблем і не загрожував безпеці власника, за механізмом необхідно доглядати.

Зазвичай бігова доріжка поставляється покупцеві, будучи якісно змащеною на заводі. Тим не менш, тривале використання пристрою вимагає додаткового застосування мастила.

Підбирати її треба строго по інструкції, яка надається виробником-купувати речовини, рекомендовані для конкретної моделі доріжки.

Однак виробник не завжди дає докладні рекомендації щодо обслуговування кардіотренажера. На цей випадок і можуть стати в нагоді наступні поради.


яка повинна бути змазка для бігової доріжки

Яке мастило потрібно використовувати в біговій доріжці?


Ось деякі бажані якості складу:


  • Силіконова основа. Більшість сучасних засобів цього типу - саме силіконові гелі чи спреї, інші види мастил для бігових доріжок поширені набагато менше.
  • Одночасне виконання функцій розділяє агента і мастильного матеріалу (вивчайте етикетку, якщо про це сказано - добре).
  • Продаж у вигляді аерозольного балончика для легкості нанесення (це не обов'язкова умова, але наносити засіб набагато легше, просто розпорошуючи його, адже так забезпечується рівномірний розподіл).

Склад мастила в біговій доріжці в основному досить простий. У нього входять:


  • силіконове масло;
  • вуглеводневий пропелент.

Яку марку вибрати - вирішувати вам. Головне, уважно прочитайте інформацію про правильне застосування на зворотному боці балончика. Для прикладу назвемо непогано зарекомендувавші себе бренди Efele, Sil-X, Molykote Separator Spray.


Це корисно знати


Багато власників доріжок задаються питанням: "А чим можна замінити мастило для бігової доріжки з метою економії? Чи не можна використовувати мастило з технічного масла?"

Використовувати звичайне технічне масло не рекомендується (якщо, звичайно, конкретна інструкція не стверджує протилежне). Куди краще купити фірмовий продукт і змастити тренажер ним.

В окремих випадках застосування жирних олій може призвести відмінний кардіотренажер в повну непридатність внаслідок просочення бігового полотна і погіршення зчеплення.

Яка ціна у спеціальних мастил? Цілком посильна - за багаторазовий балончик, який здатний зберігатися протягом двох років.

Відзначимо, що змащувати потрібно і механічні, і магнітні, і електричні доріжки, але останні два типи в цілому більш довговічні і менш примхливі.

Хоч для магнітної конструкції, хоч для електродоріжки в більшості випадків підходить один і той же склад.

При належному догляді за біговою доріжкою-в тому числі механічною-нормальний термін її служби-хоча б 4 роки (при щоденному, але не дуже тривалому використанні, скажімо, при тренуваннях по годині в день).

Намагайтеся уважно стежити за станом вашого залізного друга! Використовуйте мастило відразу, як помітите, що бігове полотно туго провертається і скрипить.

Ні в якому разі не займайтеся на несправному обладнанні. Пам'ятайте: на кону ваше здоров'я, а воно безцінне.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації