СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕІнструкція по застосуванню Melanotan 2


Спеціальний пептидний препарат Melanotan 2 може синтезувати вироблення важливого гормону мелатоніну в організмі. При правильно складеному курсі посилюється ефект від солярію і перебування на сонці, шкіра набуває красивий темний відтінок. Також речовина має виражений ефект афродізіака. При покупці препарату інструкція по застосуванню Меланотана 2 дозволяє грамотно підібрати дозування і дізнатися особливості прийому. Перші результати з'являються протягом 1-3 тижнів.

інструкція по застосуванню melanotan 2

Застосування Меланотана 2 поділяється на два основних етапи – це досягнення необхідного відтінку засмаги та підтримання досягнутого ефекту. У початковому періоді речовина приймається щодня 1 раз, поки шкіра не придбає бажаний відтінок. Після чого можна використовувати препарат 2-3 рази в тиждень, щоб зберігати оптимальний колір. Якщо припинити застосування даних пептидів, то засмага сходить протягом декількох місяців. При поєднанні курсу з солярієм або перебуванням на сонці, термін досягнення темного відтінку значно зменшується.

Інструкція до Меланотану 2 залежить від форми препарату – ін'єкції чи назальний спрей. У першому випадку речовина вводиться за допомогою інсулінового шприца під шкіру, а другий спосіб передбачає вприскування рідини в ніс. Препарат у вигляді спрею підійде тим, хто боїться уколів, однак тільки завдяки внутрішньому введення можна отримати найкращий результат.


Дозування Меланотана 2


Введення ін'єкцій практично не супроводжується болючими відчуттями, найчастіше укол здійснюється в область живота. Правильне дозування Меланотана 2 дуже важливе - краще недобрати необхідну норму речовини, ніж переборщити і завдати шкоди своєму організму. Для приготування розчину потрібно 2 мл стерильної рідини і 10 мг порошку.


Дозування Melanotan 2 для підшкірного введення денної дози:


  • при масі тіла до 100 кг достатньо 1 мг пептиду;
  • при вазі близько 75 кг необхідно 0,75 мг;
  • людині з масою 50 кг буде потрібно 0,5 мг.

Меланотан, розчинений у стерильній воді, слід зберігати в холодильнику, також можна розподілити розчин по шприцам і помістити їх в морозильну камеру. Якщо використовується назальний спрей, то здійснюється 4, 3 і 2 вприскування в кожну ніздрю залежно від маси тіла 100, 75 і 50 кг відповідно.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації