СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк приймати GHRP 2 і GHRP 6


Курс пептидів GHRP 2 і GHRP 6 – це зв'язка для набору маси, що володіє вираженим синергічним ефектом. Вона призначена для початківців бодібілдерів, які прагнуть без зайвих фінансових витрат отримати перші анаболічні результати. У цій статті ми розповімо, як правильно приймати GHRP 2 і GHRP 6.


Рекомендації по курсовому застосуванні


GHRP2 і GHRP6 – це родинні функціональні пептиди, що використовуються в спортивній фармакології для набору м'язової маси і збільшення силових показників.


Ця комбінація сприяє:


  • зростанню тренувальних показників;
  • посиленню апетиту;
  • вираженому росту м'язової маси;
  • форсованому спалюванню жиру.

Курс пептидів GHRP 2 і GHRP 6 розрахований на 2 місяці застосування. Для цього у загальній складності буде потрібно 5 флаконів того й іншого препарату. Оптимальна разова доза розраховується за формулою: 1,5 мкг на 1 кг ваги важкоатлета. Пептиди рекомендується колоти 3 рази в день, підшкірно, на голодний шлунок, не раніше, ніж за годину до прийому їжі. В ідеалі – після пробудження, після силового тренінгу і перед сном.

Обидва розчини змішуються безпосередньо в шприці, перед ін'єкцією. Змішування у флаконі неприпустимо, так як це призводить до втрати ефективності, а також може спровокувати розвиток побічних ефектів. В якості розчинника використовується бактерицидна або стерильна вода для ін'єкцій в обсязі 2-3 мл на флакон. Після розведення протягом місяця розчин може зберігатися в холодильнику при температурі 6-8 С, окремо від продуктів харчування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації