СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНавіщо потрібен Провірон?


Препарат Провірон має в своїй основі речовиу під назвою местеролон. Тому його міжнародна назва звучить як местеролон. Це андроген, який називають сексуальним препаратом, так як його первинний вплив відбувається на лібідо. Провірон приймається в таблетках. Якщо ви вирішили купити провірон, то насамперед повинні познайомитися з механізмом його фармакологічної дії.

Андроген поширений під час замісної терапії. Він показує високі результати стимуляції чоловічих вторинних статевих ознак – підвищена потенції, гарний сексуальний потяг, швидка і якісна ерекція. Крім того, провірон володіє анаболічними властивостями, що здобув славу у спортсменів, що займаються бодібілдінгом. Для спорту він цікавий наступними ефектами: синтез білку, ріст м'язової тканини, ріст кісток, стимуляція еритропоезу.


Провірон в бодібілдингу.


провірон

Провірон останнім часом активно застосовується в бодібілдингу та інших спортивних дисциплінах. Досвідченим спортсменам сподобалося його властивість, як інгібітора ароматази, зупиняти процес перетворення анаболічних стероїдів в жіночий гормон естроген. Його здатність запобігати гінекомастію досі вивчається і стоїть під питанням. Інша важлива властивість — відсутність впливу на появу в організмі природного тестостерону. Однак провірон має цікаву здатність зв'язувати глобулін, а значить – утворювати в крові вільний чоловічий гормон тестостерон. Саме це і зробило його настільки привабливим на анаболічному курсі стероїдів.


Застосування провірону


Застосовувати провірон правильно допоможе мастеролон опис та допомога досвідченого спеціаліста. Середня доза для чоловіка спортсмена – 50 мг у день. Провірон необхідно приймати два рази після прийому їжі (50 мг розділити на два прийоми). Спортсменам з більш великою вагою можна збільшити дозу до 100 мг. Важливо пам'ятати, що причина виникнення побічних ефектів – безцільне і некоректне збільшення дози. При дуже високій дозі може спостерігатися болюча ерекція. Якщо чоловік зіткнувся нехай навіть з одиничним випадком такого побічного ефекту, прийом препарату слід припинити.


Існує кілька типів застосування провірону:


1) застосування в поєднанні з тестостероном (підійде будь-який склад ароматази). Як результат — відсутність розкиду жіночих гормонів естрогенів, а також відсутність конвертації. Ось чому провірон оберігає від естрогенних побічних дій, якими так часто страждають спортсмени. У ряді досліджень з'явилися результати, що вказують на те, що провірон допомагає не затримувати воду в організмі. Є думка, що провірон знижує чутливість естрогенів.

2) Провірон сприяє розширенню функцій тестостерону. В тому числі, збільшує його потенціал.

3) Використовується перед змаганнями, провірон збільшує обсяг м'язів.

4) Прийом у поєднанні з Тренболоном дає хороший ефект. Провірон призначається чоловікам, які страждають хронічним безсиллям, а також пригнобленим гормональним фоном (низький рівень чоловічого гормону тестостерону).


Як правильно поєднувати провірон?


Провірон є не тільки препаратом для пкт, але і добре поєднується з деякими стероїдами. Так як він підвищує лібідо, його можна використовувати спільно з препаратами, що зменшують ерекцію. Таким є дека-дік, трен-дік і інші. Провірон ефективний у тих випадках, коли спортсмен ставить за мету підвищити твердість мускулатури, рельєфу.

Цікавий факт: його використовують майже всі голлівудські актори для створення м'язистого вигляду. Провірон займає місце фаворита і у жінок, які присвятили себе бодібілдингу. Жінці бажано приймати не більше 26 мг на добу. Втім, професійні спортсменки можуть визначити дозування в залежності від індивідуальних характеристик.


Сприятливі дії провірону.

До інших сприятливих дій провірону (на думку медиків і фахівців) можна віднести:


 • збільшення кількості насіння і активних сперматозоїдів;
 • активне виділення андрогенів;
 • стимуляція статевих органів;
 • стимуляція лібідо;
 • посилення збудження;
 • ущільнення м'язової маси і додання більш рельєфного вигляду.

До яких побічних ефектів потрібно бути готовим

Останні дослідження провірону показали, що він не представляє шкоди для печінки, якщо використовувати препарат в прийнятних дозах. Доза повинна бути підібрана в залежності від індивідуальних характеристик досвідченим фахівцем. Провірон можна приймати протягом декількох тижнів і не турбуватися про інтоксикації печінки та інших внутрішніх органів. В організмі людини за виділення деяких гормонів відповідає вісь, що складається з гіпоталамусу, гіпофізу і яєчок.

Провірон не пригнічує її. Помічені випадки, коли у спортсменів відзначалася гіпертрофія простати. Ще один зустрічається побічний ефект – облисіння.


Кожен спортсмен, що приймає провірон, повинен проводити такі обстеження:


 • профілактичне обстеження передміхурової залози;
 • аналіз крові;
 • обстеження печінки на пухлини (доброякісні утворення);
 • обстеження простати і чоловічих статевих органів;
 • перевірка організму на утворення внутрішньочеревних кровотеч;
 • при виникненні болю потрібно звернутися до лікаря;
 • проведення диференціальної перевірки черевної порожнини.

Сьогодні провірон перебуває в легальному продажу в ряді країн, включаючи Україну. У США препарат вважається доступним і використовується для тимчасового поліпшення спортивної форми. Часто його використовують спортсмени, моделі, атлети, які беруть участь у зйомках та показах.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації