СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕМестеролон


Местеролон (Mesterolone)- гормональний андрогенний препарат, відомий під торговельною маркою Proviron. Форма випуску – упаковка 20 таблеток по 25 мг/таб. Часто провірон використовується в бодібілдінгу на курсі спільно з різними анаболічними стероїдами.

Змінена форма дигідротестостерона. Лікарський засіб застосовується перорально. У метильної групи присутній вуглець 1. Тому местерол захищає гормон від метаболізму стероїдів. Цей препарат – потужний андроген, виявляє низьку анаболічну активність.


Особливості препарату:


местеролон

Стійкий до швидкого розпаду.
Використовується в терапевтичних цілях.
Добре відновлюється в м'язовій тканині спортсмена до метаболітів.
Препарат підвищує активність стероїдів.


Фармакологічна дія местеролона


Местерол відноситься до гормональних засобів. Володіє андрогенною активністю. Приймають речовина спортсмени при інтенсивній підготовці до майбутніх змагань, а також під час дієти. Провірон чинить унікальну дію:


Сприяє зниженню ваги
Підвищується рельєфність м'язів
Блокує ароматизацію
Благотворно впливає на лібідо
Збільшує рівень андрогенів
Перетворює тестостерон в естрадіол


Застосування местеролона


Mesterelon не радимо використовувати жінкам із-за високої андрогенності препарату. Чоловіки можуть застосовувати провірон, але не більше 12 тижнів. Добова доза препарату не повинна перевищувати 50-200 мг на день. Його рекомендується використовувати при:


Порушенні потенції
Чоловічому безплідді
Статевому дозріванні
Для зниження функціональної активності в зрілому віці

Препарат Mesterolone приймають перорально. Дія ліків - 12 годин. Не слід використовувати його при явній гіперчутливості до компонентів засобу. Також необхідно відмовитися від провірона при пухлинах печінки і раку передміхурової залози.


Як приймати местеролон


Курс местеролон не використовується соло. Зазвичай стероїд застосовується на змішаних курсах з іншими ААС як антиестрогена. Вибір в такі моменти, як правило, стоїть між Тамоксифеном і Провіроном. Перший засіб, хоч і блокує діяльність естрогенних рецепторів, що не перешкоджає їх утворенню. Тамоксифен, враховуючи його здатність стимулювати вироблення власного тестостерону, здатний впливати на гіпофіз, а також знижувати анаболічну активність паралельно використовуваних ААС. Саме тому він приймається тільки в період ПКТ. Провірон ж, навпаки, є прерогативою на курсі стероїдів.

Що стосується того, як приймати местеролон (Провірон), то зазвичай засіб використовується з другого тижня курсу в дозі 50 міліграм, спільно з інгібіторами ароматази. А ось вже через 2-3 тижні після завершення курсу підключається Тамоксифен у дозі до 20 мг щодобово.


Ефекти від прийому местеролон


Підвищення лібідо (статевого потягу) у чоловіків, поліпшення потенції.
Підвищення твердості і рельєфності мускулатури. Ця властивість обумовлює часте використання Провірона в бодібілдингу. Він застосовується навіть жінками, щоправда, в значно менших дозах (втім, професійних культуристок ці «дурниці» не стосуються).
Поліпшення кількості і якості сперматозоїдів
Компенсація слабкого вироблення андрогенів.
Стимуляція розвитку вторинних статевих ознак і чоловічих статевих органів.


Побічні ефекти местеролона

При прийомі іноді у чоловіків виникає:


Активний ріст волосся на обличчі і тілі
Вугрі
Облисіння
Підвищена сальність шкіри


У жінок спостерігається:


Огрубіння голосу;
Збільшення волосяного покриву;
Порушення менструації;
Шкірний висип.

Провірон (Местеролон) не сприяє появі негативних гепатотоксичних ефектів. Ймовірність токсичності препарату в печінці зведена до мінімуму. Mesterolon і стероїди цього класу знижують рівень холестерину.


Відгуки про местеролон

Користувачі залишають відгуки про местеролон досить часто. Як соло стероїд він практично не використовується, а застосовується лише в якості додаткового засобу на курсах ААС. Втім, це ніяк не позначається на його популярності. Його масово застосовують в бодібілдингу та інших силових видах спорту, і трохи рідше – представниками видів, пов'язаних з витривалістю.

Відгуки про местеролон від жінок говорять про відсутність «чоловічих» проявів при дотриманні рекомендованих дозувань.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації