СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПровіронос


Провіронос (Provironos) – це стероїдний препарат переважаючий андрогенними над анаболічними властивостями. У спортивній практиці рекомендується переважно чоловікам і використовується для вирішення різних завдань: від розвитку результатів на сушці до попередження побічних ефектів інших стероїдів, як зниження лібідо.


Provironos від виробника PharmaCom Labs


Провіронос

Препарат має діюча речовину местеролон – це стероїдний похідний від дигідротестостерону: індекс анаболічної активністі становить 40% від тестостерону; андрогенної – 150% від тестостерону. Стероїд не тільки не ароматизується, але і володіє антиестрогенними властивостями, як блокатори естрогенових рецепторів та інгібітори ароматази. Найбільш високо цінується завдяки властивості підвищувати рівень вільного тестостерону в крові за рахунок блокування функцій ГЗСС.

Підтверджені ефекти Провіроносу (таблеток местеролона): компенсація низької концентрації тестостерону (на саму вирубку гормону фактично не впливає, але може негативно позначитися при зловживанні), посилення лібідо (сексуальної активності), еректильної функції (потенції), сперматогенезу (якості і кількості сперматозоїдів), розвиток чоловічих статевих ознак (вторинних), а також підвищення щільності і рельєфу мускулатури застосовуючого (використовується на сушці).

Анаболічний ефект Провіроносу помірний, тому доцільність прийому для набору м'язової маси викликає сумніви (за винятком комбінаційних курсів, коли препарат отримує застосування завдяки властивостям блокувати активність ГЗСС, підвищувати ефективність інших анаболічних стероїдів, і не тільки).


Побічні ефекти Провіроносу


Ймовірні побічні ефекти Провіроносу (местеролона): андрогенні, як прищі, агресія, пітливість, жирна шкіра, огрубіння голосу чи облисіння. Препарат точно не рекомендується жінкам (принаймні, в повноцінних дозах), оскільки присутній високий ризик розвитку вірилізації. З іншого боку, йому не властиво естрогенну, прогестагенна побічна дія та гепатотоксичність, що зводить до мінімуму число протипоказань до застосування при дотриманні рекомендацій.


Відгуки Provironos


Відгуки Provironos (50 mg/табуляції, 100 tab) PharmaCom Labs зазвичай описують хвалебно, виділяючи його нетипове для більшості стероїдів дію. У вірних руках він отримує ефективне застосування для різних завдань, але частіше використовується як допоміжний компонент курсу для попередження наслідків.


Як приймати Провіронос?

Середня рекомендоване дозування Провіроносу – 50 мг (1 таблетка) на добу (для атлетів допускаються дози в межах 25-100 мг на добу, залежно від завдань, досвідченості і переносимості організмом). Періодичність прийому – саме щодобова, оскільки препарат не володіє високою тривалістю дії (активність приблизно 12 годин).

Курс прийому Провіроносу не повинен тривати більше 12 тижнів, інакше зростає ризик побічної дії, що перекриває плюси таблеток. Як складова стероїдного курсу, препарат здатний результативно підключатися вже з перших тижнів, підвищуючи вільний тестостерон, попереджаючи побічні ефекти, і не тільки. Для оптимального результату потрібно не зловживання дозами, періодичністю або тривалістю застосування, а дотримання рекомендацій.

Прийом Провіроносу проводять всередину, як правило, після їжі. Він швидко включається в роботу, розвиваючи максимальну концентрацію в межах 12 годин після вживання. А виводиться, в свою чергу, переважно нирками (з сечею). І тільки мала частина, метаболізуючись, покидає організм через ШКТ (з калом).

Застосування Провіроносу характеризується переважаючим корисним над побічною дією, але для підтвердження нешкідливості препарату рекомендують проводити обстеження, проконсультуватися з лікарем і виключити протипоказання: пухлини печінки, пухлини передміхурової залози, вагітність і лактація у жінок, дитячий вік, підвищена чутливість, несприйнятливість до компонентів у складі.


Provironos застосування та переваги

Провіронос - не ідеальний препарат для нарощування м'язової маси.
Він працює найкращим чином у зв'язці з іншими анаболічними стероїдами, такими як тестостерон. Провірон має антиестрогенну активність, тобто запобігає перетворенню стероїдів в естрадіол.

Друга перевага провірону полягає в тому, що він значно знижує статевий гормон-зв'язуючий глобулін (SHBG), збільшуючи кількість вільного (біодоступного і активного) тестостерону в крові.

Фактичні, дослідження показали, що местололон здатний зв'язуватися з SHBG набагато сильніше, ніж будь-який інший стероїд. Provironos як похідний дигідротестостерону дає твердість і щільність м'язам, в той же час сприяючи спалюванню зайвого жиру, тому він є ідеальним вибором для циклів сушіння.


Міфи про Provironos


Деякі люди використовують провірон в якості препарату ПКТ і повідомляють, що він допомагає їм швидше відновлюватися і відчувати себе краще. Це оманлива помилка. Провірон - це похідний ДГТ; Використання його під час ПКТ таке ж, як якщо б ви використовували оксандролон чи станозолол для відновлення вашого ендогенного тестостерону - обидва вони також є ДГТ-похідними.

Provironos замінює тестостерон і надає аналогічний вплив на організм, тому ви можете відчувати себе сексуально краще, але тільки протягом періоду, в якому ви його використовуєте. Фактично, він продовжує придушувати ваш HPTA (не сильно, але все ж пригнічувати). Якщо ви використовуєте proviron в ПКТ, ви просто затримуєте відновлення HPTA.

Ви не повинні використовувати proviron на ПКТ, якщо хочете повністю відновитися після циклу!
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації