СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПровігед


Виробник препарату Провігед (Proviged) – китайська компанія Golden Dragon Pharmaceuticals.

Він є ефективним антиестрогеном стероїдного походження. Форма випуску – таблетки.

Бодібілдери в основному і використовують Провігед як додатковий препарат на курсі, в цілях зниження ризику побічних ефектів. Препарат підвищує індекс вільного тестостерону і покращує потенцію. Діючою речовиною Proviged є местеролон, прямими аналогами вважають Провірон, Провімед і інші препарати на основі местеролона. Речовина володіє андрогенну дію, термін його активності досягає дванадцяти годин.


Ефективність Proviged


Proviged

Препарат блокує активність глобуліну, який зв'язує статеві гормони, тому її включають у комплекс під час курсового прийому стероїдів для уникнення побічних ефектів з боку сечостатевої системи.

Провігед допомагає посилити лібідо, сприяє поліпшення еректильної функції і сперматогенезу.

Деякі фахівці також використовують Proviged в цілях поліпшення рельєфу на курсах сушіння.

Препарат ефективний для зниження естрогенної активності, тому з його допомогою можна запобігти розвитку фемінізації. Приймають Провігед бодібілдери також відзначають збільшення працездатності і підвищення жорсткості мускулатури.


Курсовий прийом препарату Провігед


Дозування провігеду відрізняється в залежності від фізичної форми приймаючого і поставлених цілей.

Якщо його спочатку включають в курс інших стероїдів для запобігання побічних ефектів, достатня добова доза - 25мг.
А при використанні під час сушіння можливе збільшення добової дози до 150 мг.

Індивідуальну дозу необхідно розраховувати з фахівцем, а перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. Одна таблетка провігеду містить 50мг діючої речовини, що зручно при дозуванні, для прийому 100мг знадобиться дві пігулки, для 25 – половина однієї таблетки, і т. д.

Провігед не є препаратом для після курсової терапії, його застосовують під час курсу. Местеролон не володіє здатністю до регенерації синтезу ендогенного тестостерону, але сприяє збільшенню концентрації вільного тестостерону.

Прийом препарату не рекомендують продовжувати більше дванадцяти тижнів, інакше можливі прояви побічних ефектів. Серед них можливо акне, підвищення потовиділення, агресивні стани, облисіння та інші. Жінкам препарат не рекомендується із-за ризику маскулінізації.

Препарат має ряд протипоказань. Його не можна застосовувати при пухлинних захворюваннях в анамнезі, при алергії на вхідні до складу провігеду компоненти, при вагітності, а також у дитячому віці. Літнім людям, а також які страждають порушеннями функцій печінки і нирок, необхідне коригування дози.


Де купити proviged


На фармакологічному ринку часто зустрічаються підробки, тому ми рекомендуємо убезпечити себе від ризику придбання неякісного препарату. У наш магазин спортивна фармакологія надходить тільки від перевірених постачальників, ми ретельно стежимо за відгуками, щоб уникнути продажу неефективних препаратів.

Придбавши провігед, ви можете переконатися в оригінальності продукту на сайті виробника для цього введіть код з голограми на упаковці у відповідний рядок і запустіть перевірку. При правильному введенні коду, ви переконаєтеся в достовірності придбаного препарату.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації