СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКломід проти Тамоксифену


Ні для кого не секрет, що Кломід користується у спортсменів, атлетів і в особливості у бодібілдерів, набагато більшою популярністю, ніж Тамоксифен. Другий препарат Tamoxifen для більшої частини атлетів залишається начебто палички виручалочки або червоної кнопки, тобто можна скористатися, але вже в безвихідній ситуації. Чому так? Давайте розбиратися. Близнюки – тамоксифен і кломід.

кломід

Розглянувши структуру молекули, якою володіє Тамоксифен і його суперника, стає ясно, що вони, як мінімум схожі. Що в свою чергу вказує на схожі властивості і дії обох препаратів. Зазначу, що по впливу близькі, але не ідентичні. При більш докладному вивченні розумієш, що Тамоксифен є препаратом куди більш потужним, причому потужнішим він у кілька разів. Саме цей факт пояснює таку розбіжність у дозуваннях схожих препаратів, у Кломіда 50-100мг, у його суперника – 20-40мг. З цієї причини, з причини свого більш сильного впливу, Тамоксифен знайшов свій шлях у медицині – препарат застосовується при лікуванні раку грудей. Другому препарату з таким завданням явно не впоратися.

Знову ж таки, з причини відмінностей у силі впливу, Кломід сьогодні відноситься до препаратів абсолютно іншої групи, ніж його суперник.


Естрогени, наш головний ворог.


Звичайно ж, всі ми розуміємо, що препарат здатний боротися з раком грудей, ще не є препаратом, здатним допомогти атлету. Та й до того ж купити Тамоксифен – не значить вилікувати рак грудей. Бодібілдера більшою мірою хвилює питання – чи зможе той чи інший препарат поборотися з надмірною кількістю естрадіолу. Дані надлишки утворюються не тільки з причини застосування сильно ароматизуючих препаратів, а ще й через зниження вироблення природного тестостерону, від нестачі якого наше тіло відшкодовує великою кількістю естрадіолу. Виходить якесь замкнене коло, мало тестостерону – багато естрадіолу, багато естрадіолу – ще менше тестостерону і т. д. Приблизно така ж картина спостерігається і в організмі чоловіків, які вирішили купити Кломід, переступили за межу віку 50 років. Так що і для них антиестрогени не стануть зайвими. Але не про це мова.

тамоксифен

Обидва препарати, в тому числі і Тамоксифен в першу чергу відносять до групи препаратів – трифенилетиленів. Це препарати, що володіють надзвичайно малим естрогенним ефектом. Тут потрібно відзначити, що препарати цього типу володіють однією здатністю, яка і цікавить атлетів – обидва препарати здатні з'єднуватися з рецепторами естродіола блокуючи, або, якщо хочете, зупиняючи їх вплив на організм. Я вже говорив, що Тамоксифен є більш потужним препаратом, дана особливість або здатність не є винятком. Вплив Тамоксифену на рецептори естродіола у багато разів перевершує показники, якими може похвалитися Кломід.

Другий препарат з причин свого не особливо видатного впливу сьогодні частіше позиціонується, як препарат, котрий допомагає атлету в процесі відновлення після курсу прийому стероїдів. Воно й зрозуміло, в цій сфері у Кломіда спостерігаються більш високі результати.


Тамоксифен і рівень ендогенного тестостерону.


Пропоную докладніше вивчити вплив обох препаратів. У далекому 1970 році, проводилося одне цікаве дослідження, про яке сьогодні з якихось причин не прийнято говорити. В експерименті проводилися дослідження і виміри впливу обох препаратів на рівень тестостерону людей, із звичайним або нормальним гормональним фоном і у людей з проблемним гормональним фоном. Я наведу витяги з результатів експерименту на здорових людях. Я думаю пояснювати чому, не варто.

Згідно з результатом, застосування всього 20 мг Тамоксифену на добу, протягом 10 днів підвищує рівень тестостерону в організмі на цілих 40 відсотків, а це не мало. Кломіду ж таких результатів вдалося досягти лише при застосуванні 150 мг препарату на добу.

Ще один цікавий факт. Естрадіол і тестостерон в нашій крові знаходяться в пов'язаному стані, за процес зв'язку відповідає білок ГЗСС. ГЗСС – це глобулін котрий зв'язує статеві гормони. У зв'язаному стані обидва гормони практично не здатні проявляти свою активність. До чого я хилю?! До того що, Тамоксифен на відміну від свого суперника не викликає підвищення рівня ГЗСС в організмі, а отже і не обмежує вплив тестостерону. Хоча у цієї медалі дві сторони. Перша – це позитивно вплинути на дії тестостерону. Друга – естрадіол так само підвищить свою активність.


Три плюси і один мінус в скарбничку тамоксифену.


І наостанок поділюся з вами ще трьома позитивними якостями Тамоксифену. Перше, препарат здатний підвищувати кількість ХВЩ (холестерину високої щільності). Тут варто сказати, що велика кількість ХВЩ, так званого хорошого холестерину в значній мірі знижує ризик прояву серцево-судинних захворювань. Непогана особливість, як нагода і спортсменам, часто стикаються з даними недугами.

Друге, Тамоксифен є м'яким препаратом, виявляє чималу естрогенну активність саме в печінці. Дана особливість позитивно впливає, як на саму печінку, так і на цілий ряд систем нашого організму.

Третє, Тамоксифен по праву вважається безпечніше свого суперника. Встановлений і давно доведений факт, що Кломід в періоди тривалого прийому, робить негативний вплив на зір. Зверніть увагу на те, що він викликає цей ефект саме в періоди тривалого застосування. Я зовсім не намагаюся принизити в ваших очах Кломід чи зменшити переваги препарату. І щоб довести це напишу мабуть про головний мінус його суперника.

Тамоксифен, хоч і не у великій кількості, але пригнічує синтез природного гормону ІФР-1 (інсуліноподібний фактор росту). Кломід ж, не володіє таким впливом на печінку, як його суперник і тому препарат позбавлений даної негативної особливості.

Як не крути, але цей мінус не здатний перекреслити всіх плюсів препарату. Я і не тільки я, вважаю, що Тамоксифен є куди більш кращим вибором для атлета, причому для будь-якого атлета по стажу та віку. Вибір залишається за Вами.

Ви можете купити препарат Тамоксифен чи Кломід в інтернет магазині.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації