СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПровімед


Провімед (Provimed) виробництва Balkan Pharmaceuticals – це стероїдний препарат, що сприяє підвищенню рівня вільного тестостерону і володіє деякими антиестрогенними властивостями. Він має широке застосування в спортивній практиці як допоміжний (на курсах ААС) і допінгового засобу. Для застосування таблетки рекомендуються головним чином чоловікам; не радяться жінкам з причини високої андрогенності (може призвести до явищ маскулінізації).


Опис препарату Провімед


Діюча речовина препарату носить назву местеролон. За властивостями це стероїд з високою андрогенною активністю (150% від тестостерону) і помірною анаболічною дією (40% від тестостерону). При застосуванні местеролон сприяє суттєвому підвищенню еректильної функції та лібідо, за що високо цінується в медицині (використовується при лікуванні різних порушень статевої системи).

Діє Провімед (местеролон) швидко. Видимі поліпшення реєструються вже протягом перших тижнів прийому. Термін активності препарату нетривалий – близько 12 годин, тому в спортивних цілях таблетки п'ють на щоденній основі.


Відгуки про Провімед


Відгуки про Провімед говорять, що він, як один з кращих препаратів у своїй категорії. Крім сприяння зростанню концентрації вільного тестостерону (за рахунок зниження функції глобуліну, що зв'язує статеві гормони), він також знижує ризик розвитку естрогенних побічних ефектів, до яких відносяться: затримка рідини, підвищений тиск, збільшення жирового прошарку, гінекомастія. На відміну від таких засобів, як тамоксифен або кломіфен, даний препарат є інгібітором ароматази, тобто, він перешкоджає самому процесу ароматизації (утворення естрогенів).

Провімед від Балкан Фармасьютікалс також може мати ефективне застосування на курсах сушіння. Як вже було відмічено, стероїд не тільки не затримує рідину, але і заважає її надмірній скупчення. Протягом курсу спостерігається підвищення рельєфності і щільності мускулатури атлета.


Які побічні ефекти від прийому Провімед?


До естрогенів або прогестагенних побічним ефектам він не призводить, проте, у зв'язку з підвищеною андрогенною активністю присутній ризик утворення відповідних порушень. До андрогенних побічних ефектів відносять: вугрі, прищі, акне, сальну шкіру, занадто довгу/сильну ерекцію, зайве оволосіння на тілі або обличчі, ріст агресії.

Відгуки про Provimed 50
Відгуки про Provimed говорять, як про робочий препарат і ще однин відмінний продукт в лінійці Balkan.


Рекомендовані умови зберігання для таблеток:


по-перше, виберіть повністю сухе, темне місце зберігання не доступне для дітей і домашніх тварин, по-друге, переконайтеся, що температура при зберіганні не перевищує кімнатних показників.


Як приймати Провімед?

Препарат може ефективно використовуватись в медичній практиці (за призначенням лікуючого спеціаліста), а може в спорті, якщо є така потреба. Потенційними показаннями до його застосування у лікарських цілях є: занепад сил, чоловіче безпліддя, порушення функції статевої системи, гіпогеніталізм, психовегетативні розлади. Все це відхилення, з якими подібний стероїд може впоратися в короткі терміни.

У спорті застосування Провімеда частіше здійснюється у якості допоміжного засобу для підвищення тестостерону із-за антиестрогенних властивостей. У таких випадках, як правило, застосовуються дози від 25 до 50 мг на добу (з початку і до кінця курсу або при прояві перших симптомів). Доцільно використовувати препарат протягом важких стероїдних курсів, коли ризик побічної дії далеко не потенційний.

Якщо ж курс Provimed здійснюється на сушку – для найбільшої активності андрогенів і найменшої естрогенів – в такому випадку дози можуть доходити до 50-150 мг на добу. Більш високі дози не рекомендуються, оскільки небезпечні. Необхідно знати міру, адже більше відносно спортивної фармакології – не значить краще.

Тривалість застосування Провімеда – показник, що варіюється від атлета до атлета (в залежності від мети застосування, стану здоров'я і рівня підготовки). В цілому ж дані таблетки не рекомендується вживати більше 12 тижнів поспіль.

З дозуванням на курсі труднощів виникнути не повинно. Концентрація діючої речовини тут зручна (50мг/таб) і розрахувати, скільки таблеток препарату необхідно для прийому тієї чи іншої дози, нескладно. Для дозування 25 мг – пів таблетки, для 50 мг – 1 ціла таблетка, для 150 мг – 3 таблетки відповідно.

Важливо зауважити, що застосування Provimed протягом після курсової терапії вважається недоцільним. До того часу серйозні порушення можуть розвиватися і препарат з високою ймовірністю не надасть належного впливу. Оптимальним є прийом саме на курсі у відповідності з потребою.


Купити Провімед

Це можливо у інтернет магазині спортивної фармакології. Доставка здійснюється поштою, в будь-яке місто України, з цим проблем немає. Замовити легко, подзвонити на телефон чи написати на електронну пошту і все готово. Купуючи оптом часто продавці надають непогані знижки.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації