СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКлостілбегіт


Клостілбегіт (Clostilbegyt) – це сучасний, нестероїдний антиестрогенний препарат, вироблений угорською фармакологічною компанією EGIS Pharmaceuticals PLS. Основними сферами його застосування є медична та спортивна практики. У спорті, зокрема в бодібілдингу, цей засіб використовується атлетами переважно після курсу, а також під час курсу, для запобігання та усунення побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням стероїдів (для підвищення рівня власного тестостерону в організмі та усунення/запобігання естрогенних побічних ефектів).

В медицині ж препарат Клостілбегіт застосовують головним чином для стимуляції овуляції і лікування хвороб, відхилень, що перешкоджають процесу зачаття. Показання до лікарського застосуванню у нього наступні: синдром Штейна-Левенталя, синдром Кіарі-Фроммеля, олігоменорея, дисфункціональні маткові кровотечі, стимуляція овуляції при ановуляторних циклах, галакторея не онкологічного походження та інші.


Таблетки Клостілбегіт 50 мг: детальний опис


Клостілбегіт (Clostilbegyt)

Діючою речовиною, що знаходиться в основі препарату, є кломіфен цитрат. Це відомий естроген синтетичного походження з вираженими антиестрогенними властивостями. За своєю структурною будовою і що проявляються ефектам він більше всього схожий на тамоксифен (також поширений антиестроген). Зауважимо, що популярність кломіфену і препаратів, створених на його основі (Клостілбегіт виробництва EGIS Pharmaceuticals PLS та інші), пояснюється властивим йому позитивною дією, яке знадобиться, як у медичній сфері (для лікування людей), так і в спортивній практиці (для підтримки атлетів, які здійснюють застосування ААС з метою розвитку і поліпшення фізичної форми).

Клостілбегіт, дію та властивості корисні в спорті (в бодібілдингу та інших дисциплінах при використанні анаболічних і андрогенних стероїдів):

  • Антиестрогенні якості – препарат здатний вибірково блокувати зв'язування естрадіолу з рецепторами естрогенів у клітинах, не зупиняючи і навіть не сповільнюючи сам процес утворення естрогенів в організмі;
  • Відновлення рівня власного тестостерону – препарат сприяє виробництву гормонів ЛГ і ФСГ, які беруть безпосередню участь у виробленні тестостерону і в цілому необхідні для нормальної роботи репродуктивної системи.

З точки зору практики ефекти таблеток Клостилбегіт, корисні при застосуванні у спорті, головним чином спрямовані на запобігання та усунення побічних ефектів, викликаних тривалим використанням стероїдних препаратів. Якщо говорити конкретніше, то прийом описуваного засобу, по-перше, забезпечує захист від прояву і розвитку естрогенних побічних ефектів (затримка рідини в організмі, гінекомастія). А по-друге, даний продукт, виявляючи свою дію, відгороджує атлета від втрати набраної м'язової маси і силових показників (запобігає розвитку катаболічних процесів, прояв феномена відкату", за рахунок відновлення рівня тестостерону в організмі).


Клостілбегіт побічні ефекти


Зауважимо, що самому Клостілбегіт побічні ефекти майже не властиві. При дотриманні рекомендацій навіть його тривалий прийом в спортивних цілях є відносно безпечним і ефективним. Проте деякі відхилення з невеликою ймовірністю все-таки можуть проявитися. Зокрема, його використання може стати причиною виникнення головного болю, нападів нудоти, запаморочення і припливів жару.

Умови зберігання, яких вимагає Клостилбегіт 50 мг: зберігання препарату слід проводити в повністю сухому і темному місці, недоступному для світла і вологи, при кімнатних показниках температури. Також для безпеки таблетки рекомендується надійним чином ховати від домашніх тварин, якщо є, і дітей молодшого віку.


Інструкція по застосуванню Клостілбегіт


В бодібілдингу та інших дисциплінах описуваний препарат застосовується головним чином в якості допоміжного засобу після курсу ААС. При цьому використовують його виключно чоловіки. Жінки застосування таблеток Клостилбегіт в спортивних цілях зазвичай не здійснюють, оскільки є ймовірність зіткнутися з негативними явищами. Чоловіків же побічні ефекти, викликані прийомом даного засобу, практично не турбують.


Як правильно приймати Клостилбегіт для близько спортивних завдань? Схема досить проста. У більшості випадків вживати таблетки препарату починають відразу ж після завершення курсу анаболічних і андрогенних стероїдів. Так вдається максимально захистити організм від прояву і розвитку небажаних наслідків (побічних ефектів), в тому числі від так званого "феномену відкату", що характеризується втратою набраних силових показників, м'язової маси і в цілому істотним погіршенням фізичної форми.

Інструкція Клостілбегіт цього не скаже, але в спортивних цілях, зокрема на після курсовій терапії, спортсменами зазвичай використовуються дози препарату від 50 до 150 мг на добу. Зауважимо, що п'ють таблетки на щоденній основі, всередину, запиваються достатньою кількістю рідини (слід уникати вживання алкогольних напоїв).

Прийом Клостілбегіт (50 мг) на після курсовій терапії (скорочено ПКТ) зазвичай триває близько 2-3 повних тижнів. Однак це не завжди так, оскільки споживані дози, частота і тривалість прийому в чому залежать від проводеного напередодні курсу ААС і стероїдних препаратівякі використовувалися, і можуть змінюватись. Також скажемо, що описаний засіб у спорті може бути використаний не тільки на ПКТ, але і безпосередньо на курсі. У таких випадках звичайною вважається добова доза в 50 мг.

Між іншим, коли проводиться застосування Clostilbegyt, дозування проблем не викликає, адже у нього зручний вміст активної речовини – 50 мг на таблетку. Випадково помилитися тут вкрай складно, оскільки виходить, що для введення рекомендованих доз потрібні рівні значення препарату: рівно 3 таблетки для дози 150 мг, 2 – для дози в 100 мг, 50 мг – 1 таблетка, і так далі.


Відгуки про таблетки Клостілбегіт

На Форумах спортивної фармакології Ви зможете отримати всю необхідну інформацію про описуваний препарат та багато інших засобів, актуальних, що використовуються в спорті.
Прочитавши відгуки про Клостілбегіт виробництва EGIS Pharmaceuticals PLS, Ви дізнаєтеся, що це дієвий антиестрогенний препарат, що регулярно використовується спортсменами для запобігання та усунення побічних явищ, пов'язаних з прийомом анаболічних і андрогенних стероїдів. Якщо говорити конкретніше, то його застосування сприяє відновленню рівня ендогенного тестостерону, а також допомагає позбутися від естрогенних побічних дій, таких як гінекомастія та затримка рідини в організмі, за це й цінується.

Як підказують відгуки про Клостилбегіт, препарат може похвалитися й іншими суттєвими плюсами. Зокрема майже повною відсутністю можливої негативної дії. Його прийом в спортивних цілях є відносно безпечним і ефективним, однак до деяких відхилень він все-таки може привести: запаморочення і головні болі, приступи нудоти і припливи жару, тимчасове помутніння зору.

Також зауважимо, що у описуваного засобу досить зручна концентрація активної речовини, яка становить 50 мг на таблетку. Завдяки цьому, як відзначають відгуки про Clostilbegyt 50mg, практично неможливо допустити помилку під час дозування, адже виходить, що для рекомендованих дозувань необхідні рівні і прості обсяги препарату: 1 таблетка для дози 50 мг, 2 – для дози в 100 мг, 3 – для 150 мг, і так далі.


Купити Клостілбегіт в таблетках

Цей антиестрогенний препарат, як і багато інші затребувані в спортивній практиці засоби, ніби препарати гормону росту, анаболічні та андрогенні стероїди, біологічно активні добавки або пептиди, можна швидко і легко замовити в інтернет магазині спортивної фармакології.
Аналоги цього препарату :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації