СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнастрозолос


Анастрозолос (Anastrozolos) -це антиестрогенний засіб, що володіє можливістю усунення негативних побічних реакцій від естрогенного впливу стероїдних препаратів. Він має безліч позитивних властивостей і володіє високою якістю. Купити Анастрозолос недорого можна в інтернеті, де завжди відмінні ціни і оригінальна продукція.


Ефективність Анастрозолосу.


Анастрозолос (Anastrozolos)

Це засіб швидкими темпами пригнічує ароматизацію, володіє сильними інгібують властивостями, здатний підвищити вироблення Тестостерону організмом атлета. Анастрозолос володіє швидким всмоктуванням і не є стероїдом.

Зауважимо, що представники третьої генерації інгібіторів ароматази, до яких відноситься анастрозол, який є діючою речовиною Anastrazolos, а також ворозол і летрозол, спочатку створювалися як препарати першої та другої лінії для лікування раку молочної залози з підвищеною активністю естрогенних рецепторів у пухлинній тканині (в медицині розраховані переважно на застосування жінками). Вони здатні ефективно зменшувати вміст естрогену в крові, тим самим сповільнюючи процес формування хвороби, за це і цінуються. В наслідок ж про якості анастрозолу дізналися в спорті, де в даний час він користується високим попитом в якості допоміжного засобу.

У 2014 році компанія PharmaCom додала систему перевірки своєї продукції на справжність, яка полягає у введенні перевірочного коду на офіційному сайті. Код Ви знайдете на спеціальній наклейці під захисним шаром, наклейку в свою чергу виявите на банці, якщо препарат в ін'єкційній формі, або на блістері, якщо це оральна форма. Важливо сказати, що в попередніх партіях такої системи перевірки на оригінальність виробником не було передбачено.

Зберігання препарату: таблетки після придбання тримаєте в темному і повністю сухому місці, недоступному для попадання вологи і світла; ховайте від домашніх тварин, якщо є, і дітей молодшого віку; зберігайте при температурі в рамках кімнатних показників.


Прийом Анастрозолосу.


Найчастіше прийом препарату здійснюється професіоналами, котрі вже володіють досвідом у застосуванні таких засобів у великому дозуванні. Жінкам цей препарат не рекомендується із-за можливих порушень гормонального фону в організмі спортсменки. Категорично забороняється вживання алкоголю під час курсу. При прийомі слід запивати його великими об'ємами води. У профілактичних цілях він може вживатися в невеликих дозах до 1мг.

При прояві негативних естрогенних реакцій вплив цього препарату незамінний. Тривалість застосування звичайно становить 2 тижні, але в особливих ситуаціях курс прийому може бути більш тривалим, якщо його необхідність буде підтверджена фахівцем в області застосування засобів спортивної фармакології.


Як приймати Анастрозолос.


Він часто використовується досвідченими атлетами, але не рекомендований для жінок, так як може викликати порушення в гормональному фоні. При його використанні заборонено вживати алкогольні напої. Тривалість прийому - 2 тижні, а розмір дозування потрібно підбирати відповідно з побічними реакціями та особливостями організму.


Якими властивостями володіє препарат?

  • Він здатний швидко придушити прояв ароматизації.
  • Має інгібуючі властивості.
  • Підвищує виробництво натурального тестостерону в організмі спортсмена.
  • Швидко всмоктується.
  • Нестероїдний засіб.

Що кажуть про Анастрозолос?


Даний засіб має велику популярність серед досвідчених бодібілдерів і спортсменів, які вже не одноразово приймали стероїди у великих дозах. Препарат захищає спортсменів від можливих негативних ефектів стероїдів та їх комбінованих курсів. Якщо дотримуватися інструкції по застосуванню, та не приймати Анастрозолос у надто великих кількостях, то ви будете надійно захищені від усіх «побічних дій» і зможете відновити і підготувати свій організм до нових навантажень за короткий термін.


Побічні ефекти Анастрозолосу.


Закінчуючи опис Anastrazolos 1mg, виділимо можливі побічні ефекти препарату: напади нудоти та блювання, діарея, припливи жару, сонливість і головний біль. Також є ймовірність виникнення шкірного висипу, потоншання волосся, астенії, алергічних реакцій та деяких інших відхилень. Тому, і не тільки, до прийому описуваного засобу варто підходити з усією серйозністю.


PharmaCom Labs Anastrazolos відгуки

Всю необхідну інформацію про описуваний антиестрогенний засіб та його діючу речовину Ви можете отримати, не покидаючи наш ресурс. Якщо конкретніше, то зайшовши на форум спортивної фaрмакології, Ви знайдете не тільки відгуки про потрібну фармакологію, але й описи багатьох інших актуальних і ефективних в спорті препаратів.

Прочитавши відгуки про Анастразолос 1 мг, Ви дізнаєтеся, що це антиестроген (інгібітор ароматази третього покоління), є ефективним і корисним для досвідчених атлетів, на довгих курсах використовують великі дози ароматизувальних стероїдних препаратів, особливо корисний для спортсменів з високою схильністю до ароматизації. Пристосовуючись, або при появі перших ознак ароматизації або курсу в профілактичних дозах, він досить легко справляється з усіма естрогенними побічними ефектами.

Як підказують відгуки про Anastrazolos 1 mg, дія даного засобу відрізняється від популярних і поширених в спорті антиестрогенів кломіфену і тамоксифену. Він блокує сам процес ароматизації, утворення естрогенів, що призводить до зменшення їх вмісту в організмі. Однак це може бути пов'язано з деякими наслідками, зокрема з погіршенням вироблення "хорошого холестерину", що в свою чергу може стати причиною утворення серцевих відхилень (тому препарат не рекомендований до прийому спортсменам, що коли-небудь зіштовхувались з проблемами з серцем).

Також відгуки про Anastrazolos підказують, що цей антиестроген по ефективності перевершує навіть найпопулярнішу комбінацію Провірону (местеролон) і тамоксифену. До того ж, він має досить швидку дію: максимальна концентрація активної речовини зазвичай спостерігається вже через кілька годин після прийому (в середньому 2 години).


Де можна купити Anastrazolos 1mg?

Описуваний антиестрогенний препарат, як і багато інших актуальних та ефективних в спорті засобів, ніби препарати гормону росту, анаболічні та андрогенні стероїди, жироспалювачі чи пептиди, можна швидко і просто замовити у інтернет магазині спортивної фармакології. Із плюсів, легко, швидко, анонімно, безпечно. Із мінусів, треба вибирати лише надійні магазини, щоб не стати обманутим! На рахунок доставки, це не проблема, магазини відправляють товар поштою швидко і просто, не залежно де ви проживаєте в столиці чи в селі, всерівно маєте можливість отримати товар.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації