СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо таке пептиди


Цей препарат відноситься до пептидів і є аналогом гормонів чинника росту. CJC - 1295 має властивість стимулювати синтез гормону росту упродовж значно довгого часу. Цей засіб був синтезований фармацевтичною фірмою з Канади.

Оскільки, як і природні білки, цей пептид синтезують з певних амінокислот. Усього лише одна ін'єкція CJC - 1295 сприяє підвищенню концентрації рівня гормону росту в кров'яному руслі до десяти разів.


При прийомі цього засобу виникають такі ефекти як:


збільшення в організмі рівня обміну амінокислот;
посилює обмін жирів в організмі;
стимулює вироблення нових м'язових волокон;
підтримує здатність транспортувати глюкозу;
збільшення синтезу РНК або білків в організмі;
знижує катаболізм протеїнів.


CJC - 1295 приймається з розрахунку один мікро кілограм на один кілограм ваги людини. Ін'єкцію не рекомендується робити частіше за чотири години. Вміст ампули розчиняють у воді для ін'єкції.

CJC - 1295 слід приймати з особливою обачністю, адже в окремих випадках, можлива поява ознак індивідуальної непереносимості.


Пепдид GHRP - 2


GHRP - 2 - є так само пептидом в сімействі чинника росту. Він чинить сильний вплив на процеси звільнення гормону в організмі людини. Цей препарат стимулює гіпофіз в мозку людини до синтезу ендогенного соматотропіну. Ця властивість застосовується атлетами для інтенсивнішої підготовки до змагань, оскільки воно сприяє підвищенню показників в різноманітних видах спорту.

У маленьких дозуваннях GHRP - 2 може нормалізувати міцний сон, відновлювати і зміцнювати імунітет, і ще його можна використовувати з профілактичною метою для відновлення або набору маси тіла спільно з правильною дієтою.

Практично відразу ж після ін'єкції GHRP - 2 покращується апетит, але при цьому перші три години слід почекати і виконувати фізичні вправи, а потім, безпосередньо при їді слід вживати їжу тільки з великим вмістом білку. Така дієта сприяє зменшенню кількості жиру в організмі. Проте якщо стоїть мета набрати м'язову масу, тоді треба через 20 хв. після прийому препарату поїсти.

Ін'єкцію GHRP - 2 рекомендують проводити не більше чотирьох раз на добу з розрахунку один мікро-кілограм на кілограм ваги людини.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації