СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнастродін


Анастродін (Anastrodin)– це потужний антиестрогенний препарат. Діє як інгібітор ароматази, перешкоджаючи утворенню і знижуючи рівень естрогенів. В рамках спортивної практики отримує застосування на важких стероїдних курсах, пов'язаних з ризиком розвитку естрогенозалежних побічних ефектів.


Анастродін в бодібілдингу


Препарат має діючу речовину анастрозол – вкрай потужний антиестроген, спочатку розроблявся тільки для медичного застосування. За призначенням є протипухлинним засобом, використовуваним при раку молочної залози (груді) та інших онкологічних захворюваннях у жінок.

Анастродін (анастрозол) являє собою селективний нестероїдний інгібітор ароматази. Блокуючи фермент (ароматазу), ефективно перешкоджає утворенню естрогенних гормонів, включаючи конверсію чоловічих гормонів (андрогенів) в жіночі (естрогени) при застосуванні анаболічних і андрогенних стероїдів. При добовій дозі 1 мг спостерігається зниження рівня естрадіолу аж до 80% від вихідної.

В рамках спорту Anastrodin (1 мг/таб, 14 таб) рекомендується тільки при здійсненні важких стероїдних курсів, пов'язаних з реальними ризиками естрогенно побічної дії (розвитку побічних ефектів, як зайвої затримки рідини, підвищеного тиску, збільшення жирового прошарку, гінекомастії у чоловіків та інших). Жінками у спорті антиестрогени, як правило, не використовуються, оскільки здатні приводити до наслідків із-за порушеного гормонального фону.

Anastrodin відноситься до третього, останнього покоління інгібіторів (блокаторів) ароматази. Його прямими аналогами по групі є антиестрогени летрозол і ворозол. Від антиестрогенів кломіфену цитрат і тамоксифену відрізняється не тільки силою, але і механізмом дії.


Побічні ефекти самого Анастродіну


Побічні ефекти самого Анастродіну є рідкісними при дотриманні атлетом рекомендацій. Але повністю виключати порушення з боку ендокринної, центральної нервової, травної систем, а також в обміні речовин і алергічні реакції не можна. Щоб виключити потенційні ризики, перед проведенням застосування обстежтеся, проконсультуйтеся з лікарем та обов'язково здайте аналізи.


Як приймати Анастродіон?


Середнє дозування Анастродіну в спортивних цілях 250 мкг – 1 мг на добу. Доза залежить від цілей застосування препарату. Так він може використовуватися для профілактики зі старту курсу (в межах 250-500 мкг до 1 мг на добу) або для лікування після прояву перших симптомів естрогенноої побічної дії (в межах 0.5-1 мг на добу).

Прийом Анастродіну ефективно продовжується до 10-14 і більше днів з потреби, що дозволяє йому в повній мірі проявити свою дію.

Щоб безпечно провести курс Анастродіну, необхідно виключити протипоказання до застосування. У їх числі: ниркова недостатність, печінкова недостатність, дитячий вік, несприйнятливість або гіперчутливість до речовини (компонентів у складі), вагітність, годування груддю, період пременопаузи у жінок.

Препарат не є стероїдом. Виражених анаболічних андрогенних або прогестагенних властивостей не має, відносно безпечно поєднуючись з актуальною для спортивного застосування фармакологією. Випадків передозування не зареєстровано, але зловживання здатне призвести до посилення побічної дії на ендокринну, центральну нервову, травну і інші системи організму.

Відгуки покупців прийому Анастродіну частіше описують позитивно. У випадках необхідності препарат в короткі терміни і результативно пригнічує ароматизацію, що є релевантним ефектом у спортивній практиці. Опосередковано (шляхом зворотного зв'язку) котрий здатний підвищувати рівень ендогенного тестостерону, а також знижувати жировий і водний прошарок, підвищуючи щільність і рельєф мускулатури.


Купити Анастродін

Де придбати актуальну спортивну фармакологію за доступною ціною, комфортно і без зайвих ризиків, звичайно в інтернеті, тепер в інтернеті можна замовити будь-що і як правило, там ціни нижчі ніж в магазинах. Тай наврядчи ви знайдете в магазині чи аптеці такий препарат і купите його без рецепта.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації