СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПрепарати стероїди


Препарати стероїди призначені для прискореного зростання мускулатури тіла спортсмена за рахунок швидкого синтезу білка в м'язових волокнах і клітинах. Так само паралельно зростанню м'язів у атлета спостерігається величезний прилив фізичної сили і витривалості.

Спортсмени, які використовують препарати стероїди для своїх тренувань, завжди знаходяться в більш виграшному положенні від тих, які не використовують дані анаболіки.

Стероїди препарати дуже багато функціональні одні з них нарощують величезну мускулатуру, інші допомагають поліпшити рельєф і якість м'язів, треті максимально збільшують силу і витривалість.

Ідеально стероїди використовувати одночасно оральні і ін'єкційні разом. Така зв'язка принесе вам максимально можливий анаболічний ефект в якому ви будете значно швидше нарощувати обсяг вашої мускулатури тіла.


Один з найпопулярніших і м'яких зв'язок стероїдів це:


Курс туринабол + болденон


Такий цикл ідеально підійде для атлета, який прагне наростити суху м'язову масу, в якій не буде затримка зайвої води і не відкладеться новий жировий прошарок.

туринабол і болденон

Всі препарати на такому курсі є м'якими і нешкідливими. Вони не будуть ароматизуватися у вашому організмі в будь-якому використанні вами дозуванні. І найголовніше при цьому ніколи не викличуть у вас гінекомастію.

Туринабол найсучасніший оральний анаболічний стероїд. Його зазвичай п'ють від трьох до п'яти таблеток на день. Переважно це робити за кілька годин до вашого тренування в залі.

Препарати стероїди на основі болденон дуже добре у вашому організмі збільшать апетит і обмін речовин при якому ви зможете набагато швидше засвоювати з'їдену їжу.

Анаболічні стероїди препарати такі, як болденон і оральний туринабол здатні за один цикл наростити атлетові не менше п'яти кілограм дуже чистих і якісних м'язів.

Культуристи іноді використовують стероїди з дуже високою і максимально сильною анаболічною активністю. З допомогою їх впливу можна нарощувати максимально можливий об'єм мускулатури.


Один з кращих таких циклів це:


Курс данабол + дека дураболін


Така подвійна зв'язка двох дуже потужних стероїдів здатна з легкістю збільшити до восьми кілограм і більше м'язів за даний курс.

Данабол це вид найсильнішого метандієнона. Який максимально сильно і швидко у вашому організмі синтезує і затримує амінокислоти з їх допомогою ваші м'язові клітини збільшуються, стають сильнішими і ростуть в обсягах.

дека і данабол

Дека дураболін ін'єкційний анаболічний стероїд, який посилює в двоє дію данабола і при цьому у ваших м'язових структурах клітини синтезує всі корисні мікро елементи і речовини спільно з білком, що в процесі прискорює зростання м'язової маси і сили.

Анаболічні препарати стероїди ін'єкційні та оральні дуже часто зараз багато культуристів використовують у своїх масо набірних курсах. У них є затримка води в м'язах, але при цьому м'язи стають візуально більш наповненими і набагато сильнішими.

Є прихильники, які прагнуть максимально збільшити загальний обсяг м'язів, нехай при цьому в них буде досить високий відсоток рідини. А інші прагнуть повільніше рости в обсягах, але за рахунок тільки рельєфної і сухої мускулатури.

Кожні стероїди мають ряд своїх переваг. Які діють зовсім по різному на тренуючого спортсмена. При правильно підібраному курсі з потрібних анаболіків можна досягти бажаного результату.

Можна для початківців спортсменів пройти курс тільки з оральних анаболіків, це особливо добре для тих, хто боїться робити різного роду уколи, бояться голки, як вогню.


Самий легкий і м'який курс для новачка краще пройти в такому вигляді:


Курс туринабол + станозолол


Такі стероїди препарати з хорошою анаболічною активністю стали дуже популярні для зростання сухої мускулатури з красивим і яскравим рельєфом. І при цьому ви будете істотно збільшувати свою силу і м'язову витривалість.

Оральні препарати потрібно пити щодня, для даної групи краще пити в однаковому дозуванні по 3-4 таблетки кожного з цих препаратів. Туринабол пийте з ранку, а станозолол ввечері ближче до сну.

туринабол і станозолол

Стероїди оральної групи допоможуть вам відчути різницю у вашому тренінгу. Тренування на курсі будуть протікати з більш високою фізичною віддачею, силові зростуть не менше 20%, витривалість підніметься в рази і значно знизиться час для вашого м'язового відновлення.

Анаболічні оральні препарати і стероїди добре підійдуть для кожного атлета, який хоче швидше досягти більш високих результатів і показників в своєму улюбленому виді спорту.

Намагайтеся використовувати стероїди не рідше ніж двічі на рік. Для поліпшення ваших показників у спорті та більш швидкого прогресу. Культурист, який використовує анаболічні стероїди, досягає результату приблизно, такого, як атлет за п'ять років без застосування анаболіків.

Стероїдні препарати анаболічної групи це швидкий успіх у вашому спорті за умови, що ви будете правильно використовувати дані анаболіки. Це допоможе вам не похитнути ваше здоров'я і досягти високого результату.

Істотне зростання маси можливе з використанням стероїдів. Прямо пропорційно цьому ви зможете збільшити вашу фізичну міць і силу. Стати на порядок вищим і прогресивнішим в залізному виді спорту.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації