СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати ікри ніг


Є деякі групи м'язів, які часто забувають тренувати і не приділяють особливої уваги. До такої групи м'язів відносяться ікри ніг. Ця група м'язів завжди дуже виділяє хорошого атлета від новачка. А дівчата завжди мають перевагу з красивими формами литок особливо на підборах.


як накачати ікри ніг

Але як накачати ікри ніг і чи можна це зробити в домашніх умовах? Звичайно ж можна і зробити це дуже навіть просто. Вправи для розвитку литкових м'язів дуже прості і не вимагають спеціальних тренажерів і обладнання. А техніка доступна абсолютно всім. Головне знати скільки підходів і кількість повторень необхідно для зростання або коригування литкових м'язів.

Тренування литок ніг не слід робити окремо, ним можна закінчувати тренування корпусу, але не треба робити після тренування ніг. Оптимальним режимом опрацювання литок буде 2-3 різних вправи по 3 підходи з 12-15 повтореннями. Відпочинок між підходами повинен становити від 1 до 2 хвилин. Головною умовою в прокачуванні литкових м'язів є повна амплітуда руху. Ви повинні повністю відчувати максимальне скорочення і розтягнення м'язів. Спочатку тренувань використовуйте тільки власну вагу для обтяження, а в подальшому можна додати вантаж.

Щоб накачати ікри просто в домашніх умовах, для цього ви можете просто стоячи біля стіни або меблів робити підйоми на носки максимально вгору і повільно опускатися. Ці вправи можна робити і стоячи на одній нозі. Також ви можете посадити на плечі дитини або взяти в руки щось важке і також робити підйоми на носки. Якщо ж у вас є можливість потрапити в зал, то там ви знайдете спеціалізовані тренажери для тренування литкових м'язів. Що ж стосується часу для поліпшення форми литкових м'язів, то тут досить буде 1-2 місяців постійних тренувань для видимих результатів. М'язи ніг і, в тому числі, ікри є витривалими і працюють щодня. Тому відновлення у них проходить дуже швидко і тренувати їх можна через день. Будьте здорові і бережіть себе.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації