СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати верхні грудні м'язи


У чому особливості і як накачати верхні грудні м'язи. У двох словах на це питання відповісти складно. Тому будемо як би досліджувати з різних сторін нашу проблему. У спрощеному варіанті треба прислухатися до своїх м'язів і за їх порадою викинути всі вправи, які виконуються на горизонтальній лавці. Багато спортсменів так і роблять, вважаючи, що похила лава це той інструмент, за допомогою якого ростуть грудні м'язи.


верхні грудні м'язи

  • Приблизно 70-80% від усього тренування на похилій лавці жими і розводки робляться головою вгору.
  • І тільки 20-30% жими і розводки робляться головою вниз.
  • Як бачите, місця для горизонтальної лавки, щоб робити жими і розводки не знайшлося.

Практики радять робити три вправи з нахилом голови вгору і одну в кінці робити вправу головою вниз. Ще раз звертаємо увагу, спочатку йдуть базові вправи і їх треба виконувати тільки головою вгору. А потім йде ізолююче тренування на грудні м'язи, що не суперечить принципам пріоритету.


як накачати верхні грудні м'язи

Чому стільки багато часу приділяється роботі на похилій лавці


Основна маса м'язів на грудях знаходиться у верхній її частині. А вона і визначає форму і вид всієї передньої поверхні грудей. Придивіться до атлетів, які ходять в тренажерний зал. Гарні груди будуть у того спортсмена, у якого верх грудей буде добре розвинений. На нижню частину грудних м'язів якось не звертають увагу. Вони під час тренувань верху пропорційно теж непогано підтягуються.

Тому треба тренувати ту частину грудей, яка швидко зростає. На навантаження легко якраз і відгукується верхня частина грудних м'язів. До речі, спробуйте згадати, коли ви бачили в останній раз людину, у якої низ був перекачаний, а верх відставав. А ось, навпаки, з перекачаним верхом і відстаючим низом траплялися качки часто-густо. Так що просто забудьте на час, що взагалі існує якийсь там низ у грудях. Робіть свою справу, а організм сам розбереться, що і коли збільшувати.


Щоб йому допомогти робіть вправи, використовуючи лавку з різними нахилами.


  • Нахил від 30 до 35 градусів для жиму штанги або гантелі.
  • Нахил від 20 до 45 градусів для розведення.

На тренуваннях постійно міняйте кут нахилу, щоб м'язи не звикли до навантажень, а кожен раз пристосовувалися до нових умов.


Помічено, що у тієї людини, яка працює на похилій лавці з великими вагами добре розвинені груди. Ось і поставте перед собою завдання, поступово збільшуючи навантаження домогтися такого ж результату і більше не цікавитися, як накачати верхні грудні м'язи. Потім побачите, як непомітно, але вірно почнуть підніматися м'язи на ваших грудях, але для цього треба буде багато попрацювати.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації