СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати шию


Багатьом, хто тренується в тренажерному залі хочеться щоб їх працю бачили і захоплювалися. Але фігуру можна продемонструвати тільки влітку, а решту часу всі стають однаковими в одязі. Але є група м'язів, яка завжди залишається на увазі, і яка відразу скаже про вашу форму. Звичайно ж це м'язи шиї. Всі люди при вигляді величезної накачаної шиї розуміють, що людина добре підготовлена і багато часу проводить в залах тренуючись. В основному міцна шия - це доля борців і боксерів, які приділяють цій групі м'язів особливу увагу.Чому слід качати шию крім естетичного вигляду і уваги з боку? Шия є опорою для нашого головного органу-головного мозку. Чим краще прокачана шия, тим менша ймовірність при ударах, або побутових моментах отримати травму голови і мозку. Сильна шия покращує поставу, адже опускаючи голову Ви автоматично міняєте положення хребетного стовпа порушуючи його геометрію. М'язи шиї також сприяють ковтанню їжі і полегшують проголошення звуків. У тренажерному залі м'язам шиї приділяють зовсім мало уваги, а часом взагалі не качають. Тому ми спостерігаємо смішні ситуації міцного тіла і худої шиї.

Тренувати шию можна в домашніх умовах або в залі. Вправи не складні, але небезпечні. Робити потрібно завжди попередньо добре розім'явши шию і починати тренування з найбезпечніших вправ. Основними вправами для тренування шиї будуть підйоми голови лежачи на ліжку або на іншому предметі. Далі такі ж підйоми тільки в сторони і лежачи на боці. Виконувати без обтяження по 30-50 разів. Робити без різких ривків і без затримок повітря. Якщо виконання зовсім стає легким, ви можете використовувати обважнювачі або допомогу партнера, який буде робити опір при виконанні вправ. Далі в міру підвищення підготовки ви можете виконувати вже борцівські вправи на килимі або татамі. Різні накати, а потім і забігання з перекатами. В кінцевому підсумку ви зможете виконувати стійку на голові без опори і підтримок. Але пам'ятайте завжди, що при отриманні травми шиї ви можете пошкодити хребет, тому попередньо завжди робіть розминку і використовуйте страховку. Будьте здоровими і бережіть себе.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації