СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк накачати крила в домашніх умовах


Одна з причин, чому хочеться накачати спину це прагнення виглядати привабливим для жіночої статі. Але перед таким молодим чоловіком встає непроста дилема, як накачати крила в домашніх умовах. В умовах тренажерного залу, де є досвідчені тренери, та й просунуті качки, отримати відповідь на це питання просто. Там про все розкажуть і покажуть.

А ось вдома справи йдуть не так просто. Почнемо з того, що потрібне велике бажання щоб це робити. Потім повинна бути самодисципліна або розроблена система заходів по заохоченню і покаранню самого себе, якщо не вистачає сили волі. Ці вимоги найголовніші.

Потім треба буде обзавестися деяким інвентарем. Придбати доведеться комплект розбірних гантелей і турнік, в крайньому випадку, спорудити поперечину. Без цих снарядів далі читати цей текст можна тільки лише з великої цікавості.

Не варто сподіватися і на швидкий результат. Наше тіло має величезну інерцію і щоб в ньому щось змінити, треба наполегливо тренуватися протягом трьох місяців. Однак перші результати будуть трохи видно тільки через 30 днів тренувань. Сподіваємося, що всі, хто сумнівався в собі або читав цю статтю з чистої цікавості, відсіялися і залишилися дійсно бажаючі дізнатися, як накачати крила в домашніх умовах.


як накачати крила в домашніх умовах

Незвичайне віджимання


Ця вправа допоможе тим, у кого немає ніяких снарядів, почати займатися тренуванням своїх найширших м'язів спини. Для цього треба використовувати два однакових по товщині предмета як опори для рук. Родзинка полягає в тому, що під час віджимання тіло має опуститися нижче цих упорів. Щоб було зрозуміло, ще раз, під час простого віджимання в своїй нижній точці груди торкаються підлоги і нижче нахилити їх ніяк не можна.

Але варто покласти невеликі по товщині опори, і рух грудей до підлоги продовжиться. І в цей час максимально почнуть працювати найширші м'язи спини. Щоб посилити навантаження на ці м'язи розташуйте руки на опорах якомога ширше, але і це ще не все. Якщо підняти ноги трохи вгору, то зусилля на виконання цієї вправи доведеться докладати ще більше. Тільки не перестарайтеся, а то можете отримати травму плечового суглоба.


Якщо дома є гантелі


Якщо дома є гантелі або хоча б одна гантель, то ось вам друга вправа. Коли їх немає, то можна придумати, як пристосувати вантаж, щоб його можна було зручно брати в руку. Це може бути навіть звичайна цегла чи пластикова пляшка, наповнена водою. Головне, грамотно ці предмети обв'язати і зробити для них зручну ручку.


  • Коли все буде готово, приступайте до виконання вправи. Візьміть в руки гантелі або те, що вважаєте гантелями. Встаньте прямо.
  • Нахиліть тулуб вперед. Він повинен бути паралельний підлозі. Руки з вантажем вільно звисати.
  • З цього положення розведіть руки в сторони якомога ширше і чим вище буде підніматися вантаж, тим краще. Головне, щоб руки завжди і під час підйому і під час опускання були прямими.
  • Зробіть 3 підходи по 10 повторень в кожному сеті.

Тренування на турніку


Цей спосіб тренування м'язів на спині вважається найефективнішим. Виконуючи будь-які вправи на цьому снаряді, задіюється велика кількість м'язів. Звертаємо увагу на те, що під час підтягування не повинно бути розгойдування тіла, інакше всі зусилля будуть марними. У всякому разі, для спинних м'язів.

Спробуйте уникнути цього і в районі щиколоток схрестити ноги, це добре допомагає. І ще, не женіться за кількістю, головне, щоб брали участь в роботі тільки м'язи, що знаходяться у вас на спині. Підтягуватися можете різними способами.

Розставте руки трохи ширше плечей. Візьміться за поперечину прямим хватом. Повисніть і, дивлячись тільки на поперечину починайте підтягування. Намагайтеся робити це плавно, не зупиняючись в крайніх точках.

Другий спосіб підтягування відрізняється від першого лише шириною хвата. Чим більша відстань буде між руками, тим користь від такої вправи побачите раніше.

Наступне підтягування треба буде робити так, щоб у верхній точці потилиця і плечі повинні злегка торкнутися поперечини.

Щоб ускладнити вправу, попросіть свого товариша або помічника під час виконання підтягування допомогти відхилити ваші ноги на кут приблизно 45 градусів. Є ще один спосіб збільшення навантаження. Одягніть на себе пояс з обтяженнями. Але робіть це тільки тоді, коли навчитеся правильно виконувати вправу і під час тренування не будете відчувати великої втоми.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації