СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВугрі від прийому стероїдів, методи боротьби з акне


Коли бодібілдери приймають "хімію (анаболічні стероїди)", то цілком можлива поява акне від стероїдів. Це вугри, які покривають обличчя і тіло . За такої висипки можна зробити висновок, що спортсмен приймає анаболіки.


Основні причини вугрової висипки при прийомі анаболіків


Вугрі від прийому стероїдів, методи боротьби з акне

У шкірі є багато сальних залоз, які виділяють на поверхню через пори спеціальну змазку. Завдяки їй, під атмосферним впливом шкіра не втрачає вологу і не зсихається. Природна жирова змазка захищає нашу шкіру від пересихання. Крім того, завдяки їй, шкіра еластична.

В залежності від розмірів пір, вони пропускають різне по густоті мастило. Приймаючи стероїди у вас порушується жировий обмін. Мастило густіє і не здатне пройти через пори. У результаті вихід в сальної залози закривається. І замість того, щоб погана бактерія, яка знаходиться в шкірних залозах, виходила з мастилом назовні, вона залишається всередині і призводить до запального процесу. Із-за цього шкіра покривається дрібним висипом вугрів.

Хочу сказати, що не у всіх бодібілдерів появляється акне після курсу стероїдів. Все залежить від генетики спортсмена.


Міфи та реальність щодо лікування акне


1. Косметологічні методи. В косметології для боротьби з вуграми використовують абразивну чистку шкіри. Це не дуже приємна процедура, так і результат хоч і є, але ненадовго. Тому косметологічні методи лікування допомагають тільки тимчасово.

2. Харчування. Багато хто впевнений у тому, що акне з'являється в результаті неправильного харчування. Насправді може бути причиною і не стероїдної висипки. Так, дійсно, харчування для бодібілдера дуже важливе. Існує безліч натуральних продуктів з вмістом в достатньої кількості лінолевої кислоти. Це особливий вид жирів, який запобігає загустіння жирового змащення шкіри. Загострення акне проявляється в тому випадку, якщо бодібілдер не отримує лінолеву кислоту, використовуючи в якості їжі виключно спортивне харчування. Не варто зловживати порошковими протеїнами. Виходить, що однією з причин виникнення висипки є нестача лінолевої кислоти.

3. Якщо ви вирішили, що вугрова висипка з'являється із-за недбалості спортсмена, то ви помиляєтеся. Вугри - наслідок внутрішніх фізіологічних процесів.


Ефективні методи лікування акне


1. Цинк. Це одна з головних складових різних дерматологічних мазей. Капсули для прийому всередину не підходять - таке лікування буде занадто тривалим. До того ж, велика кількість цинку в організмі може привести до серцево-судинних захворювань і зниження імунітету.

2. Мазі з вмістом саліцилової кислоти також відмінно допомагають у боротьбі з дрібним висипом вугрів.

3. Мазь з антибіотиком клінтаміцином. За 3 місяці використання цього засобу вдається знищити до 80 % вугрів.

4. Мазі з тетрацикліном та нікотинамідом.


Насправді всі вище зазначені препарати не дають 100-відсотковий ефект.

Щоб позбутись від акне, краще всього перестати приймати анаболічні стероїди.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації