СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди і тестостерон


Пептиди і тестостерон в практиці бодібілдингу вважаються взаємодоповнюючими поняттями. Наслідком курсового прийому анаболічних стероїдів є зниження функції осі гіпофіз-гіпоталамус-яєчка, і як наслідок, суттєве послаблення секреції власних чоловічих статевих гормонів. Саме тому після високо дозованих курсів хімії потрібна грамотна після курсова терапія (ПКТ), що передбачає використання пептидних препаратів, що нормалізують викид ендогенного тестостерону.


Пептиди для підвищення тестостерону


У спортивній фармакології, для усунення синдрому андрогенного дефіциту та запобігання атрофії яєчок, застосовується унікальний препарат, який є аналогом гонадоліберину. Він називається Gonadorelin. Це пептид для підвищення тестостерону, рекомендований до використання в якості засобу ПКТ, активуючого роботу гіпофіза.

Препарат стимулює секрецію лютеїнізуючого та фолікулостимулюючого гормону, керуючих метаболізмом яєчок і контролюючих сперматогенез. Гонадорелін рекомендується застосовувати після курсу анаболічних стероїдів, в якості одного з компонентів після курсової терапії.

Даний засіб, досить популярний серед професійних спортсменів, і практично не має побічних ефектів, забезпечує якісний вихід з курсу АС, не дає «посипатися» і дозволяє уникнути пригнічення власної статевої функції.


Позитивні ефекти застосування пептидів


Посилення секреції власного тестостерону;
Збереження м'язової маси;
Нормалізація сперматогенезу.


Виходячи з усього вищесказаного напрошується висновок, що пептиди і тестостерон досить тісно пов'язані між собою. У період після курсової терапії Гонадорелін рекомендується приймати по пульсуючій схемі: 2 тижні прийому, 2 тижні відпочинку, знову 2 тижні прийому, а потім тривалий перерив (для запобігання пригнічення гонадотропної функції ГГЯ). Добова доза – 100-200 мкг, розділена на 3-4 ін'єкції. У завершенні ПКТ рекомендується здати аналіз на статеві гормони.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації