СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕстроген (естрадіол) на курсі стероїдів


Сьогодні ми поговоримо про насущну проблему у сфері бодібілдингу, а також інших видах спорту, в яких прогрес часто залежить від курсів анаболічних стероїдів, що в результаті веде до підвищення естрадіолу в організмі чоловіка.

эстроген (естрадіол) на курсі стероїдів

Для початку розберемося, що таке естроген і навіщо він потрібен чоловічому організму? Естроген (естрадіол) – це непримиренний противник тестостерону. По суті – це жіночий статевий гормон, який в невеликій кількості виробляється в чоловічому організмі для підтримання його життєздатності. Само собою, зрушення естрогену в більшу або меншу сторону може зробити негативний вплив на наш організм. Зараз ми розберемо плюси і мінуси естрогену в чоловічому організмі:

Плюси: Покращує імунні функції організму, позитивно позначається на холестерин, допомагає засвоювати глюкозу, необхідний для регулювання балансу рідини в нашому тілі і т. д.

Мінуси: Підвищує згортання крові, безпосередньо впливає на пролактин (чим більше естрогену, тим більше пролактину), здатний викликати гінекомастію, підвищує шанс інсульту, підвищує кров’яний тиск, тим самим провокує появу гіпертонії та ін.

Виходячи з плюсів і мінусів естрогену в чоловічому організмі, можна зробити логічний висновок, що занижувати естрадіол у чоловіків вкрай небажано або великий шанс того, що в кращому випадку ви будете хворіти через раз після виходу на вулицю, а в гіршому просто на просто станете анорексиком.


Нижче ви можете бачити таблицю з нормами естрадіолу у чоловіків.


Вік

Дівчата

Хлопці

0 -12 міс

28,2 -155,9

30,3 -85,6

1 -5 років

31,7 - 97,8

15,5 - 84,1

6 -10 років

30,3 - 137,8

14,8- 69,2

11 -14 років

30,3 - 137,8

14,8- 69,2

15 -20 років

30,3 - 137,8

14,8- 69,2

20 - 70 років

Жінки

Чоловіки

-

40,37- 161,48

Фолікулярна фаза

77,07 - 1145

-

Фазаа середини цикла

140 - 2382

-

Лютеінова фаза

77,07 - 1145

-

Жінки в період після менопаузи (без гзт)

< 36,7 - 103

-

Жінки в період після менопаузи (на гзт)

< 36,7 - 528,5

-


Як видно із таблиці, наведеної вище, норма естрогену у чоловіків від 40.37 до 161.48 пмоль/л Зрушення в більшу або меншу сторону чревате неприємними побічними ефектами.

Тепер ви знаєте норми естрогену в чоловічому організмі і знаєте за що він відповідає в ньому.


Причини підвищення естрогену у чоловіків


Естрадіол підвищений у чоловіків на курсі, причини:
причин підвищеного естрадіолу може бути безліч. Основна з них - це ожиріння, а також алкоголізм, цироз печінки, гепатит, ниркова недостатність, захворювання щитовидної залози і т. д.

Але на курсі стероїдів естрадіол піднімається зовсім з іншої причини. Причиною підвищеного естрадіолу на курсі є його взаємодія з тестостероном, вірніше конвертація тестостерону в естроген. Існує правило, чим більше тестостерону в організмі чоловіка, тим більше у нього естрогену. Тому спортсмени постійно стежать за рівнем естрадіолу в організмі і в разі надмірних значень починають його знижувати.

Високий естрадіол у чоловіків здатний змінювати настрій в так би мовити більш жіночу сторону. Простіше кажучи, Ви будете вести себе, як баба. Ви можете втратити мотивацію до тренувань або колишній запал до них. Може пропасти апетит і т. д. Слідкуйте за естрогеном на курсі, хлопці!


Як знизити естроген у чоловіків


Тут все просто. Щоб знизити естроген у чоловіків, нам необхідно зробити контрольний аналіз на естрадіол і тільки після цього починати прийом антиестрогенів (АЕ) або ж інгібіторів ароматази (ІА).


Про кожного з них по порядку:


АЕ - це селективні модулятори естрогенних рецепторів. В наших реаліях використовувати їх на курсі просто нерозумно, бо вони лише «притримують» естрадіол, тим самим після скасування АЕ на вас хлине нестримна хвиля естрогену. Даний вид препаратів відмінно підійде для ПКТ, щоб стимулювати вироблення ЛГ у вашому організмі і тим самим підвищити ваш ендогенний тестостерон. Єдине, чим ви могли б скористатися на курсі – це тамоксифен. Але тільки в разі, якщо у вас вже є утворення гінекомастії.


Список кращих АЕ: Кломід (король серед всіх АЕ (препарат 2 покоління)), Тамоксифен (препарат 1 покоління).


ІА-це клас лікарських препаратів, які використовуються для зниження концентрації естрогенів в крові і підвищення рівня власного тестостерону і гонадотропних гормонів. Блокатори ароматази застосовуються також для лікування і профілактики гінекомастії у чоловіків.


Список найкращих ІА: Летрозол, Аримідекс, екземестан, Анастрозол.


В цілому для профілактики використовуються дозування в 0.5 табл. ІА кожні 3-4 дні. Після робиться аналіз на естрадіол і якщо естроген в нормі, то дозування коригують для підтримки нормального рівня естрогену в організмі. Якщо ні, то продовжують пити до його нормалізації.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації