СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗбільшення сили і рівня витривалості


Для атлета дуже важливо за допомогою тренувань і різних препаратів отримати в результаті збільшену силу і підняти рівень витривалості організму. Для цього треба правильно складати вправи і розраховувати розмір дози медикаменту.

Показник сили можна збільшити за допомогою багатьох препаратів, які можна придбати :


оксиметолон.
дексаметазон (він зміцнює м'язові зв'язки).
нандролон (він збирає рідину в суглобових відділах).
тренболон.
кленбутерол.
оксандролон.
оралтуринабол.


Для збільшення витривалості організму, а також для прискорення відновлення тіла після випробуваного навантаження. Для цього добре підійдуть препарати:


дростанол.
кофеїн.
інсулін.
актовегин (він стимулює периферійний кровообмен).
дексаметазон.
ефедрин.
пірацетам.
винпоцетин.


Використовувати вимагається тільки деякі медикаменти, їх можна вибирати за доступною ціною, по дії, по доступності, по сумісності з іншими ліками. Для отримання потрібного результату треба тільки вибрати відповідний препарат. Тренувальний час краще починати з прийому Пірацетаму, Вінпоцетину або Ефедрину, можна доповнити певною кількістю кофеїну.

Після завершення тренувань наповнених навантажень і напруги тілу допоможе відновитися дростанолон (але його вартість досить висока), тому багато атлетів вибирають доступніший інсулін.

Дексаметазон вважається універсальним препаратом, який допоможе збільшити витривалість і підвищити силу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації