СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігова доріжка для дітей


Яким є вплив стресу на здоров'я людини? Логічно припустити, що стрес не здатний позитивно позначатися на організмі. Щоб отримати максимально точний і розгорнуту відповідь на поставлене запитання, варто на кілька хвилин відкласти в сторону всі свої справи і уважно вивчити даний матеріал. Повірте, що з нього ви зможете винести дуже багато цікавого для себе.

Якщо ваша дитина віддає перевагу не рухливим іграм, а комп'ютерним, то її потрібно якось зацікавити фітнесом. В іншому випадку дорогоцінне чадо швидко почне набирати зайву вагу, а разом з вагою рано чи пізно прийдуть хронічні захворювання.

Можливо, "просунутого" крихітку зацікавить високотехнологічний апарат - кардіотренажер.

Нижче ми пояснюємо, як підібрати малюкові відповідний домашнє пристрій для бігу.


Чи можна дітям займатися на дорослих тренажерах?


якою повинна бути бігова доріжка для дітей

Відповідь категорична: не можна. Допускати до серйозної техніки (особливо - до бігової доріжки!) доречно хіба що підлітків від 14 років.

По-перше, багато бігових доріжок працюють від мережі, а з електрикою жарти погані.

По-друге, такі моделі мають саморушне полотно. Якщо воно буде "їхати" на великій швидкості, дитина ризикує з нього впасти. Тільки доросла людина зуміє належним чином сконцентруватися на тренуванні і підібрати доречні настройки.

Важливо розуміти ще один факт: всі пристосування бігових доріжок, покликані запобігати травми - система екстреного гальмування, поручні для опори не розраховані на користувача з дитячим ростом.

Нарешті, підкреслимо: хороший тренажер треба оберігати від маленького пустуна в не меншій мірі, ніж пустуна від тренажера.

По-справжньому зручні пристосування для домашнього кардіо коштують не дешево. Сміливий експериментатор 5-7 років від роду зуміє зіпсувати складний механізм за лічені хвилини.


Якою має бути бігова доріжка для дитини?


Для дітлахів у віці 3-8 років виготовляють спеціальні тренажери. Дитяча доріжка в середньому має розміри 80 х 60 х 70 см.

Вона відрізняється простотою конструкції і яскравим, веселеньким дизайном.

За типом дані тренажери, як правило, бувають механічними, тобто, їх полотно приводиться в рух не мотором, а зусиллями бігуна.

Поручні для хвата виконуються на них у вигляді великих дуг з боків деки. Дуги підстраховують дитину від падіння.

Незважаючи на простоту, конструкція найчастіше оснащується інформативним бортовим комп'ютером. Він показує частоту серцевих скорочень, поточну швидкість, пройдену дистанцію і орієнтовну витрату калорій.

Типова додаткова опція на домашній доріжці для дитини - твістер (коло-для ніг, яке переміщується вправо-вліво при поворотах нижньої частини тіла).

Зазвичай дитячий біговій тренажер витримує користувача вагою до 50 кг. при більш високій вазі малюку з покупкою доріжки краще почекати. Початком боротьби зі значною надмірною масою тіла може бути тільки ЛФК; ударне навантаження при ожирінні протипоказане.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації