СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпортивна дієта для чоловіків


Прийнято вважати, що дієтами цікавляться суто жінки. Сильну стать вага не цікавить. Але з правил є винятки. Чоловіки звертаються до дієт в двох випадках, коли необхідно набрати м'язову масу, або скинути зайву вагу. Як в першому, так і в другому випадку допоможе спортивна дієта для чоловіків.

Дієта для сильної статі дуже істотно відрізняється від жіночої. Це пояснюється тим, що організми статей різні, та й різний гормональний фон. Також варто відзначити, що паралельно з дієтою необхідні регулярні заняття спортом. Це може бути тренажерний зал, домашні заняття з гантелями, піші прогулянки або пробіжки на стадіоні.

Спортивна дієта для чоловіків

Основу спортивної дієти складають білки, адже завдяки їм і розвивається м'язова маса. Білок при цьому повинен бути натуральним — молочні продукти, горіхи, гриби, бобові. З обережністю потрібно ставитися до різних білкових напоїв. Надмірне вживання веде до зниження чоловічого гормону тестостерону. Другою важливою складовою дієти є вуглеводи. Вони є основними джерелами енергії. У раціоні повинні бути присутніми як складні, так і легкозасвоювані вуглеводи. Складні або "повільні" - це хліб грубого помелу, каші, овочі і фрукти, а ось до легкозасвоюваних відносяться мед, цукор, різноманітна випічка.

Слід врахувати такий факт, що розвиток м'язової системи безпосередньо залежить від кількості тестостерону (чоловічий гормон) в крові. Деякі продукти зменшують його вироблення і сприяють утворенню з тестостерону естрогену, суто жіночого гормону. Тому для того, щоб спортивна дієта для чоловіків принесла максимум користі необхідно в раціон включати продукти, що стимулюють вироблення чоловічого гормону.

Хочеться нагадати, що в ідеалі дієту повинен складати фахівець. При цьому він виходить з фізичних даних, показників здоров'я конкретного чоловіка. Лікар складає список дозволених продуктів, визначає кількість їх споживання. Також крім раціону, він правильно розраховує кількість і інтенсивність індивідуальних фізичних навантажень.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації