СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗелений чай як засіб проти зайвої ваги


Використання зеленого чаю, як додаткового засобу у боротьбі із зайвою вагою досить популярно. Він сприяє поліпшенню регуляції цукру в крові, зниженню ваги і допомагає оновлюватися жировим клітинам. У зеленому чаї містяться органічні речовини - катехіни, прискорють обмінні процеси речовин і знижують апетит.

За результатами одинадцяти досліджень, проведених голландськими фахівцями з університету Мастріхта, при використанні статистичного методу, званого мета аналіз, було з'ясовано, що катехіни, що містяться в зеленому чаї, сприяють процесам зниження і оптимізації ваги. Їх дія посилюється при поєднанні з кофеїном.

По інших дослідженнями виявилося, що катехіни, які знаходяться в зеленому чаї, допомагають зменшити загальну кількість жирових відкладень, особливо розташованих в ділянці живота, крім того, знижується кількість тригліцеридів в крові. Вживання зеленого чаю підвищує ефективність спалювання жиру і служить відмінним доповненням для фізичних навантажень.

Наступного разу, при виборі в магазині сорту чаю, зверніть свою увагу на різновиді зеленого. Тільки обов'язково на справжні, а не ті, що продаються фасованими в пакетиках. Якісний зелений чай не може коштувати дешево, так що не варто намагатися зекономити.

Сподіватися на те, що декілька випитих чашок чаю зможуть спалити весь зайвий жирок, що накопичився. Цей приємний напій буде лише чудовим доповненням до тренувань і харчування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації