СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГоловні помилки діет


99% людей які тільки начинають займатись бодібілдингом роблять помилки в харчуванні.

Ось самі головні помилки діет :


Нетерплячість. Багато бодібілдерів перескакують від однієї дієти до іншої, не даючи їй показати результат. Тілу треба як мінімум три тижні для того, щоб пристосується до змін в харчуванні. Якщо ви збільшили кількість вуглеводів, споживання білків залишили на середньому рівні, максимально понизили кількість жиру, тобто зменшили кількість калорій, чекайте результату приблизно через 21 день. Не чекайте миттєвих змін в тілобудові!

Ви не рахуєте калорії. Рахуйте не лише калорії загалом, але також вуглеводи, білки і жири. Оскільки багато хто не записує, що він їсть, багато хто не втрачає жир, як вони чекають, іншим не вдається набрати масу. Обов'язково рахуйте споживані калорії! Успішні спортсмени ведуть точні звіти, вони не вгадують "на око". Купіть вагу і дістаньте таблицю вмісту речовин в продуктах.

Неврегулярне харчування. Не заложно яка у вас ціль чи скинути жир або наростити масу, послідовність - головний ключ до успіху і випадкова їда уповільнюють прогрес. Якщо вам важко дається маса, для вас краще всього п'ятиразове харчування. Цей прийом (їда кожних 2-3 години) перешкоджає накопиченню жиру і збільшує масу, підвищуючи засвоюваність їди.

Не покладайтеся на ваги в оцінці прогресу. Не думайте про ефективність дієти виключно по вагах. Коли бодібілдери намагаються набрати вагу, вони часто розчаровуються, бачачи, що їх вага значно не збільшується. Вони часто різко додають багато зайвих калорій, щоб прискорити прогрес. Безперечно, ваги і інші вимірювальні пристосування, такі як кронциркулі для виміру кількості жиру досить ефективні інструменти, але краще всього покладатися на фотографії, щоб оцінити успіх. Врешті-решт, бодібілдінг - це візуальний спорт. Якщо ви візуально схуднули, означає ваша дієта, спрямована на зменшення жиру працює, - навіть якщо ваги не показують змін.

Переїдання (особливо вуглеводів). Спортсмени, які намагаються додати в масі, часто приймають багато зайвих калорій, які перетворюються на жир. Є бодібілдери, які споживають дуже мало жирів, але вони все одно накопичують жир через занадто високий рівень прийому вуглеводів. Звичайно, вуглеводи потрібні для інтенсивних тренувань і вони допомагають відновитися. Але як тільки настає насичення, організм перетворить надлишки вуглеводів в жир.

Наслідування професіоналів. Нічого поганого немає в тому, що ви вчитеся у професіоналів бодібілдінгу. Проте, дієта Доріана Ятса сильно відрізняється від харчування Нассира Эль Сонбати. Що у них загального - так це індивідуальний підхід до харчування. Дієта Доріана може не підійти Нассиру, і навпаки. Ведучи детальні записи про те, що ви їсте і як на вас вплинуло це харчування, ви зможете скласти дієту, яка найкраще усього відповідає вашим потребам.

Добавки зроблять усе. Деякі бодібілдери намагаються скинути жир, приймаючи л-карнитин і хром, не понизивши споживання калорій. Інші використовують креатин, глютамін або амінокислоти, щоб піднабрати в масі, але не збільшують кількість калорій і білку, щоб стимулювати азотний баланс. Добавки різноманітять ваше харчування, але не ліквідовують помилки в дієті.

Одноманітне харчування. Щоб досягти успіху, ви повинні увесь час правильно харчуватися. Я знав спортсменів, які їли тільки курятину і тунця. Це не є зовсім добре, так як потрібно приймати різні білки, щоб максимально збалансувати рівень амінокислот в організмі спортсмена.

Відмова від жирів. Зменшення жиру в їжі корисно для регулювання загального прийому калорій, але якщо повністю виключити жири і приймати тільки не жирні білки, наприклад індичку, рибу, або протеїнові порошки це може привести до зниження метаболізму жирів або затримки росту.

Різкі зміни. При збільшенні або зменшенні калорій в дієті, намагайтеся робити це поступово, щоб дати своєму тілу можливість пристосується до змін харчуваня. Різке зниження кількості калорій приведе до того, що організм почне накопичувати жир, так само, як і при різкому збільшенні.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації