СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпортивне харчування для схуднення


Спортивне харчування для схуднення вибране експертами на підставі даних наукового аналізу властивостей спортивних добавок, спортивної літератури і відгуків споживачів, які на практиці використовували це харчування. У основу цього комплексу спортивного харчування для схуднення увійшли найбільш ефективні добавки, які мають взаємно посилюючий ефект і відмінно поєднуються один з одним.

Спортивне харчування для схуднення, перераховане нижче, не є допінгом і не містить заборонених речовин.


Для кого призначено спортивне харчування для схуднення?


Цей комплекс підходить людям з надмірною жировою масою, що мають жирову складку більше 3-х см (вимірюється на рівні пупка, 3 см убік). Препарат можна приймати і чоловікам, і жінкам, що не мають патологічних змін серцево-судинної системи. Працездатність комплексу підтверджується неодноразовими відгуками читачів. Позитивні результати отримані в 95% випадків, що є дуже високим показником ефективності, при цьому побічні ефекти виникали менш ніж в 10 % випадків, що говорить про високу міру безпеки комплексу.


Жироспалювач


lipo - 6x


Першими в ланцюжку засобів спортивного харчування для схуднення стоять жироспалювачі, або термодженики.

Lipo - 6x від Nutrex (чи Animal Cuts від Universal Nutrition) - це один з найсильніших жироспалювачів на сьогодні, який використовує нову мультифазну технологію. Активує розпад жиру, пригнічує апетит і збільшує продуктивність тренувань.

Рекомендації по застосуванню: 1-й і 2-й дні - 2 капсули в день, одну – у ранці, другу - в другій половині дня; 3-й і 4-й дні - 3 капсули в день; 5-й і наступні дні - по 4 капсули в день

Lipo - 6x приймайте на порожній шлунок, за 30 хв. до їди. Рекомендований цикл: 8 тижнів прийому і 1 тиждень відпочинку.


L -карнітин


acetyl - l - carnitine


Одного вивільнення жиру з клітин не вистачає. Якщо цей жир не буде використаний в якості палива, то він залишиться в кровотоці і знову повернеться на старе місце. Це погана новина. Уникнути цього допоможе карнітин. Він допомагає переносити вивільнений жир прямо в мітохондрію, де він успішно спалюється.

Acetyl L - Carnitine від Dymatize (чи L - Carnitine 500 Tabs від Optimum Nutrition) - сприяє переробці жиру і перетворенню його в енергію. У відсутності карнітина ефективне розщеплювання жирів практично неможливе, недолік саме цього компонента дуже часто стає причиною зайвої ваги і ожиріння. Вважається найбезпечнішим жироспалювачем, не впливає на серцево-судинну систему і пом'якшує негативні ефекти таких препаратів, як термогеніки.

Рекомендації по застосуванню: для найкращих результатів приймайте за 30 хвилин до тренування і у ранці на голодний шлунок. В дні відпочинку приймайте на голодний шлунок у ранці, в обід і між іншими прийомами їди.


BCAA


Цілий комплекс амінокислот, який застосовується при спортивному харчуванні для схуднення. Скорочення це зобов'язане трьом аміноксислотам - лейцину, валіну і ізолейцину, які називають незамінними амінокислотами з розгалуженим ланцюжком.

BCAA 100 Caps від Optimum - це спеціальний продукт на основі незамінних амінокислот, який рекомендується застосовувати для схуднення. Призначений для використання упродовж тренування - допомагає запобігти руйнуванню м'язової тканини, забезпечує правильну гідратацію, підвищує витривалість і сприяє розпаду жиру і пригніченню апетиту.

Рекомендації по застосуванню: приймайте по 2 пігулки за 30 хвилин до тренування і відразу після неї.


Протеїн


Syntha - 6 від BSN (чи Gold Standard 100% Whey від Optimum Nutrition) - протеїнова суміш, містить протеїни зі швидким, середнім і повільним періодом вивільнення поживних речовин, що гарантує постійний приплив амінокислот в м'язи впродовж тривалого часу.

Syntha - 6 містить дуже мало вуглеводів і лактози, що робить його прекрасним вибором для тих, хто прагне отримати максимальну користь від оптимального протеїнового синтезу і при цьому без зайвих калорій від надмірної кількості жирів і вуглеводів.

Протеїн має важливе значення для схуднення. Оскільки з дієтою поступає недостатньо білку і організм в якості джерела амінокислот використовує свої власні м'язи, а повільний білок цього не допускає. Повільний протеїн не відкладається в жир і не заважає процесу схуднення.

Рекомендації по застосуванню: по 0,5 порцій за 2 години і через 1 година після тренування, а також в перервах між їжею, коли ви максимально голодні.


Вітамінно-мінеральний комплекс


Opti - men і Opti - women - не варто забувати про вітаміни і мінерали, дотримуючись спортивного харчування для схуднення. Саме ці речовини потрібні для нормального протікання усіх реакцій в організмі. Без них не можливе правильне засвоєння поживних речовин організмом і утилізація жирових відкладень.

Крім того, часто дієта провокує дефіцит вітамінів і мінералів, тому спеціальні вітамінно-мінеральні добавки при схудненні обов'язкові. Ці добавки оптимізовані для спорту, створюють ідеальні умови для набору маси і спалювання жиру.

Рекомендації по застосуванню: приймайте по 1 капсулі 2-3 рази в день після їди.


Animal Omega від Universal Nutrition – полі ненасичені жирні кислоти, багато фахівців називають незамінним елементом спортивного харчування для схуднення. Ця жирна кислота не лише корисна для організму в цілому (покращує роботу серцево-судинної системи, знижує рівень холестерину, підвищує імунітет), вона ще і пригнічує утворення жиру. Омега-3 не виробляеться в організмі, тому повинна поступати ззовні. Побічні ефекти не виявлені.

Рекомендації по застосуванню: 2 рази в день по 3 капсули.


Atro - Phex від BSN - дозволяє понизити засвоєння жирів і вуглеводів з травного тракту і зменшити набір зайвого жиру із-за неправильного харчування. Це спортивне харчування носить допоміжний характер і не може повністю заблокувати вступ поживних жирів, тому необхідність дотримання дієти залишається актуальною.
Рекомендації по застосуванню: приймайте за 15 хв. до і після їди. Запивайте склянкою води.

Таким чином, комплексний раціон спортивного харчування може допомогти позбавитися від зайвих кілограмів за допомогою спеціальних препаратів, що не відносяться до лікарських.

Спортивне харчування для схуднення є спеціальними добавками, що мають властивості прискорювати процес позбавлення від зайвого жиру. Але без поєднання спортивного харчування для схуднення з фізичними вправами і дієтою, про позбавлення від зайвої ваги доведеться забути - ефективні добавки тільки за умови поєднання їх з фізичними навантаженнями. Окрім того, що спортивні навантаження сприяють швидшому спалюванню жиру, вони ще і насичують організм киснем, допомагають підтримувати м'язи в тонусі і ефективно моделюють силует.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації