СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПровібол


Provibol 10tab-25mg від Alpha Pharma (Провірон) - дуже ефективний синтетичний андроген, який :

Provibol 10tab

Provibol 10tab - 25mg має головний елемент Mesterolone-широко відомий андроген, який має мінімальні анаболічні властивості. Він допомагає пригнічувати продукцію естрогену і запобігає появі естрогенних побічних ефектів. З цієї причини багато спортсменів і культуристів часто використовують Provibol 10tab-25mg дуже часто в кінці курсу стероїдів.

Оформити замовлення і купити Provibol 10tab-25mg ви можете в інтернет-магазині спортивної фармакології.


Характеристики Provibol 10tab - 25mg Alpha Pharma


Provibol 10tab-25mg забезпечує зазвичай бажаний рівень більш високого андрогену і більш низького естрогену, що робить його кращим для багатьох спортсменів в період підготовки до змагань. Ця перевага особливо корисна в поєднанні з анаболіками, такими як Примоболан, Оксандролон і Вінстрол, оскільки Провірон може підтримувати їх високим андрогенним вмістом.

Provibol 10tab-25mg має унікальні характеристики, які роблять цей препарат ефективним і корисним підсилювачем тестостерону. Він також має сильну спорідненість до SHBG (глобулін, що зв'язує статеві гормони), тому, будучи поглинутим тілом, Mesterolone в Proviron буде зв'язуватися з SHBG і звільняти більше тестостерону. Підвищена кількість вільного тестостерону стимулюватиме Анаболічні операції, включаючи синтез білка. Ця дія призведе до збільшення м'язової маси і збільшення лібідо.

Крім того, Провірон здатний підключатися до ферменту ароматази, який зв'язується з тестостероном і перетворює його в естроген. Провірон зв'язується з ферментом і блокує його дію на тестостерон, що, в свою чергу, зменшує кількість естрогенної продукції. Ця дія також зменшує утримання води в організмі і надає м'язам більш жорсткий вигляд.


Формула Provibol 10tab - 25mg Alpha Pharma


1 альфа-метил-17-бета-гідрокси-5-альфа-андростан-3-он


Дозування Provibol 10tab - 25mg Alpha Pharma


Для початківців нормальна доза для Provibol 10tab - 25mg становить від 50 до 75 мг на день.

Для професійних користувачів звичайна доза для добавки становить від 50 до 150 мг на день.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації