СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКардіо на голодний шлунок


Ось часті запитання, які виникають в людей, котрі вирішили займатись кардіо тренуваннями


  • Скільки потрібно робити кардіо?
  • Яке кардіо краще?
  • Чому ти робиш так багато кардіо, не боїшся посипатися?
кардіо на голодний шлунок

Постановка подібних питань спочатку приречена (за винятком останнього, відповідь на нього можна отримати на прийомі у психотерапевта). Основне питання яке все ж необхідно задати-які кінцеві цілі?


Що мені це дасть?


Відкладемо спеціалізовані методи спортивного тренування - вдосконалення здібностей, оптимізацію роботи систем організму і т. д. Бодібілдинг, до речі кажучи, не має з цим нічого спільного. Це єдиний вид навколо спортивної практики, де метою аеробної діяльності є виключно жироспалювання. Сама по собі ідея абсурдна. Скажімо ви, на пенсіонерский манер відкрутили велосипед ~ 45хв (класика жанру), спалили 200-250ккал?? чудово, припустимо 50% з них довелося таки на жири, в кращому випадку отримаємо 10-15 г жиру - феноменальний результат. При цьому абсолютно не важливо з ранку на голодний шлунок чи на обід.

Варто зрозуміти головне - для кожної спаленої молекули жиру, може бути утворена аналогічна. Обидва процеси в різних масштабах відбуваються протягом всього дня, і лише коли швидкість спалювання жиру перевищує швидкість його утворення -відбувається зниження жирової маси тіла, що власне логічно і можливо лише при наявності негативного енергетичного балансу. Більший внесок на користь якого внесе загальна фізична активність протягом всього дня/тижня/місяця, на тлі адекватного дієтичного супроводу.

Що таке 45, 60, 120..хв і т. д. кардіо в день — три, чотири, п'ять разів на тиждень, проти залишившогося кількості часу в світі офісних меблів, коротких перебіжок від сидінь авто до дивана перед ТВ, в прикуску з харчовою безграмотністю. Питання риторичне.

На цьому місці, з вашого дозволу, пропоную закопати міфічні уявлення про «жироспалюльні» тренування разом з марними пошуками, надіями, розчаруваннями.. Зосередивши увагу на більш значущих факторах котрі визначають якість життя.

Висновок: Якщо ви хочете схуднути, робити кардіо на голодний шлунок це ще не все. Вам потрібно слідкувати за своїм харчуванням, адже можна більше споживати калорій ніж їх витрачати і від того ви точно не схуднете!
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації