СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи купувати електричну бігову доріжку


Електрична доріжка цілком заслужено завоювала пальму першості серед інших кардіотренажерів для бігу.

Детальніше про особливості її конструкції, а також про властиві їй переваги і недоліки ви можете прочитати у відповідній статті.

Тут же ми відзначимо лише головні властивості тренажера з електромотором і зосередимося на одному ключовому питанні - а чи є насправді сенс купувати додому саме такий агрегат?


Відмінна риса


аргументи за і проти чи купувати електричну бігову доріжку

Тренажери цього типу оснащені двигуном певної потужності - дозволяє підтримувати оптимальну швидкість руху полотна. У просунутих моделях (на кшталт Oxygen Magma) ця швидкість досягає 18 кілометрів на годину. Основна конструкційна особливість обумовлює всі інші:

Вельми велику вагу і солідні габарити.
Необхідність використовувати електромережу (живлення).
Порівняно високу ціну.
Досить серйозні "навороти" - хороший комп'ютер, кардіодатчик для контролю ЧСС, інші додаткові функції.


Бігові електричні доріжки для дому: в чому мінуси?


Найбільш важливі мінуси очевидні.

В першу чергу, потенційних покупців бентежить передбачувана витрата електрики.


Скільки електроенергії споживає електрична бігова доріжка?


Розрахувати орієнтовне енергоспоживання в місяць допоможуть дані з інструкції до обраного кардіотренажера.

Один агрегат дуже потужний і витрачає за тренування безліч кіловат, інший витрачає електрику не більше інтенсивно, ніж електрочайник; споживання енергії залежить від особливостей конкретної моделі бігової доріжки.
В середньому пристрій бере близько 2,5-3 кіловат на годину.

А чи дорого платити за електрику, використану на роботу бігової доріжки - вже окрема історія. Все залежить від того, наскільки інтенсивно ви будете займатися і яку суму відносите до категорії "дорого". Озброюйтеся калькулятором, вважайте.


Інші примітні недоліки


Звертає на себе увагу ціна тренажера. Можна навіть не мріяти придбати електричну бігову доріжку за суму, меншу, ніж 8-10 тисяч гривень.


Існують і інші мінуси:


  • Залежність від живлення (вивезти конструкцію на свіже повітря - на дачу - важкувато).
  • Масивний снаряд займає багато місця в квартирі. Крім того, внаслідок великої ваги досить складно виконувати з ним які б то не було маніпуляції (наприклад, складати). З іншого боку, хороші моделі оснащуються автоматичними системами складання.
  • Швидкість руху обмежена потужністю двигуна. Підготовленим людям навіть 16 кілометрів може виявитися недостатньо, особливо якщо є намір використовувати інтервальні тренування (які, до слова сказати, вважаються чи не найефективнішими).

А чи є альтернатива, позбавлена цих недоліків?


Є, зрозуміло – це механічні моделі.


Тільки майте на увазі, що у механічних доріжок є свої слабкі місця.


Так чи варто купувати електричну бігову доріжку?

Все перераховане вище не заперечує достоїнств тренажерів, оснащених двигуном. Просто слід точно розуміти, чого ви хочете від свого тренажера.

Потрібно усвідомлювати, що за більш низьку ціну ви можете отримати просту конструкцію, зате з властивостями, необхідними саме вам.

Якщо після прочитання публікації ви все ще не впевнені, який тип доріжок вам підходить, то, щоб остаточно розібратися в питанні, ознайомтеся з матеріалом - яка доріжка краще - електрична чи механічна.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації