СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБактерицидна вода


Серед медиків бактерицидна вода носить назву «розчинник», оскільки вона призначена для розведення лікарських препаратів в рідких формах. Більш того, вона використовується і для розведення порошкоподібних речовин. Основними її перевагами перед іншими розчинниками є:


Бактерицидна вода
  • Наявність у складі benzyl alcohol, який знищує бактерії;
  • Збільшення терміну зберігання розбавляємого препарату;
  • Скорочення термінів засвоєння організмом препарату;
  • Тривалість і простота зберігання.

При наборі розчинника голка шприца контактує з поверхнею флакона води. Це обумовлює потрапляння певної кількості бактерій на голку. Бактерицидна вода для ін'єкцій на відміну від фіз. розчину та стерильної води вмить знищує небезпеку. Більш того, якщо бактерії потрапляють в препарат, то починають швидко розмножуватися, оскільки вологе середовище є для них сприятливим. Тому використання інших розчинників дозволяє використовувати препарат один раз відразу ж після розведення.

Купити бактерицидну воду для ін'єкцій особливо вигідно тим, хто регулярно використовує лікарські засоби в рідкій формі. Розбавивши препарат один раз можна використовувати його протягом року без будь-яких побоювань попадання інфекції чи бактерій.

Але є і один маленький і навіть смішний мінус у цього розчинника – його важко знайти на полицях аптек. Саме тому ми пропонуємо придбати його у інтернет-магазині, так як ціна на бактерицидну воду в ньому порівняно нижче ніж в аптеках. А також буває знижка для оптових покупців.

Побічних ефектів і протипоказань бактерицидна вода не має.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації