СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпособи познайомитися в тренажерному залі


Хто придумав, що спортзал призначений всього лише, для занять фітнесом? Це відмінне місце для знайомств. Усі достоїнства партнера видно відразу. І вони починаються з парковки біля фітнес-клуба. За відсутності парковки безглуздо сподіватися, що ви знайде там кого-небудь пристойного.


Поради для дівчат


качок

Перш, ніж починати "полювання", обов'язково оцініть свою красу в дзеркалі. Адже контингент фітнес-клубів віддає перевагу бездоганній фігурі. Якщо ви не відноситеся до стандарту 90х60х90, розслабтеся, візьміть морозива, і подивіться серіал. У разі, якщо ваша фігура дозволяє похвалитися нею, неодмінно відвідайте солярій. Нікому не сподобаються бліді поганки, тим більше, ви знаєте, що в залі усі напів оголені.

1. Найпростіший, але не найгірший варіант - спокусити персонального інструктора, тим більше, не забороняється зазіхнути на того, хто сподобався.

2. Дуже результативна хитрість - ніжно стогнати під час виконання вправ. Більшість чоловіків звернуть на це увагу.

3. Найсексуальніші приклади:


- підняття ніг, в позі раком;
- присідання з широкою постановкою ніг;
- тяга штанги/гантелі в нахилі;
- нахили зі штангою;
-згинанн ніг на тренажері (лежачи);


Обов'язково включайте ці приклади у свій список на тренуванні. Якщо у хлопців валитимуться штанги і гантелі, не звертайте уваги.

4. Підійдіть до вподобаного чоловіка і попросіть допомогти одягнути/зняти вагу на тренажері.

5. Поставте питання відносно техніки виконання якогось завдання.

6. Супер-прийом! Прохання підтримати при виконанні вправи, приміром, підтягування. Головне, не сильно збудитися, коли він стане підводити вас до турніка.

7. Прийом - "запалення хитрості". Прикинетеся, що вам погано, втратьте свідомість. У будь-якому пристойному клубі є лікар, тільки хтось повинен вас до нього занести? Не варто сумувати, якщо вам ніхто не допоможе... Через хвилинку просто встаньте і зробіть такий вид, неначе вам просто вже стало краще.

8. Прийом - "бери бика за рога". Підходите до молодої людини, яка вам сподобалася і робите люб'язний комплімент, що вона дуже схожа на Шварценеггера . Вам же усе життя було цікаво слухати історії про ріст м'язів.

9 . Спілкування в нашій країні не заборонене, так, що не думайте про думку інших із цього приводу.


Поради для хлопців


фітоняшка

Спочатку не пошкодить наростити значну м'язову масу, щоб не виглядати в залі як підліток, що заблукав. Потім сходіть в магазин спортивної форми і купіть модну річ . Стару пошарпану майку качка викиньте або заховайте куди чим далі.

Важливо обрати клуб, де багато симпатичних дівчат. Таким місцем точно не послужить якийсь маленький зал в підвалі, хоч і там іноді можна зустріти представниці прекрасної статі.

1. Запишіться на аеробіку, а ще краще на танці (латиноамериканські, сучасні). Там величезний дефіцит партнерів . Вас розірвуть там на дрібні клаптики. Хвалитися приятелям про це зовсім необов'язково.

2. У тренажерному залі також можна спробувати набитися на під страховку вподобаній дівчині. Інші хлопці відчуватимуть себе невдахами і прикидатимуться, що зайшли просто заради занять фітнесом.

3. Велика частина дівчат абсолютно нічого не розуміють в техніці виконання вправ, ну, а ви ж майже ходяча енциклопедія.

4. Прийом - "полювання за мисливцем". Багато дівчат приходять в клуб тільки вдало пополювати, ось тільки вони не читали цю статтю. Отже двом мисливцям простіше упіймати один одного!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації