СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПравильне харчування бодібілдера.


Для того, що б добитися найкращих результатів в бодібілдінгу, не досить тільки тренуватися, треба ще і правильно харчуватися, отримувати усі необхідні мікроелементи з їжею, вести здоровий спосіб життя.

Потрібний деякий баланс в харчуванні, це одна із складових успіху в досягненні добрих результатів культуриста. Бодібілдер повинен отримувати певну кількість калорій в день, розраховану відповідно до маси його тіла, достатню кількість вітамінів, білків, жирів, вуглеводів, щоб організму було з чого нарощуватиме м'язову масу. Найбільша кількість вітамінів зберігається у свіжо приготованій їжі. Якщо ж їжа приготована заздалегідь, то вона втрачає майже усі свої корисні властивості, і вважається "мертвою". Таке харчування користі не принесе, а тільки відкладеться у вигляді не потрібного жиру.

Не допустиме вживання солодкого, борошняних виробів і кондитерських, жареного і гострого. Краще, якщо ці продукти будуть замінені повністю або хоч би частково на свіжі фрукти і овочі або вичавлений з них сік. У достатній кількості, в щоденному раціоні мають бути присутні білки, це найважливіший будівельний матеріал для м'язів (велика кількість їх міститься в м'ясі, яйцях, рибі) і жири, але в меншій кількості, як тваринні, так і рослинного походження.

Сідаючи за стіл, треба пам'ятати, що переїдання ворог спортсмена. Щоб не переїдати, потрібно повільно, ретельно пережовуючи їжу, доцільно завести щоденник харчування, де можна записувати меню на тиждень, стежачи за тим, щоб воно було як можна різноманітнішим, а так само не погано після кожної їди, записувати усе з'їдене в щоденник. Це допоможе при необхідності відкоригувати харчування, додати не дістаючі компоненти або прибрати зайве. Ну і звичайно, треба вживати рідину, оскільки при силових тренуваннях, може настати обезводнення, якщо людина не п'є воду.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації