СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТренування на курсі стероїдів і її специфіка


Одним з центральних факторів, що визначають успішність застосування анаболічних стероїдів, без перебільшення, є реорганізація тренінгу. Здебільшого програма тренувань на курсі стероїдів мало чим відрізняється від звичайного тренінгу, але присутні і деякі особливості, які й будуть розглянуті нижче по тексту.


Відпочинок та відновлення


тренування на курсі стероїдів

Очевидно, що при вживанні препаратів інтенсивність і частота тренувань повинна збільшуватися. Однак, цей факт не означає, що Ви зобов'язані щоденно виснажувати себе нескінченними навантаженнями. У разі прийому стероїдів, м'язи і ваш організм все також потребують регулярного і систематичного відновлення. Тому грамотно повинна бути не тільки програма тренувань зі стероїдами, але і відпочинок. Так, оптимальним варіантом стане навантаження окремо взятої групи м'язів 1 раз в 4-7 діб. Для спрощення процесу відновлення, Ви можете скласти програму спліт-тренінгу, потрійного спліт-тренінгу (необхідно схематично розбити м'язи на 3 частини і розподілити тренінг цих м'язів на різні дні).

Важливо: не забувайте про те, що відновлення - це не тільки паузи між тренуваннями тих чи інших м'язів, а ще й здоровий сон. Тренування зі стероїдами повинне поєднуватися зі сном, триваючим від 8 до 10 годин на добу. Так, Ви дасте достатню кількість часу і свого тіла, і своєму мозку, щоб підготуватися до майбутніх навантажень.

 

Особливості тренування зі стероїдами

 

Перше, про що варто поговорити, - це сети і повтори. Їх кількість нічим не відрізняється від них при звичайному тренінгу:


Вправи - 2-3 на одну групу м'язів;
Сети - 3 на кожну вправу;
Повтори - в середньому від 6 до 8.


Тренування на курсі стероїдів повинні тривати певну і завжди постійну кількість часу: оптимальна тривалість тренінгу дорівнює 1-2 години занять. 60-120 хвилин цілком достатньо, щоб активно позайматися і активувати тим самим м'язовий ріст і розвиток на курсі стероїдів.

 

Розминка перед тренуванням

 

Багато стероїдних препаратів в значній мірі і у вельми короткі терміни збільшують ваші силові показники та обсяги витривалості, але в той же час міцність ваших сухожиль і хрящів не змінюється. Як результат є ризик отримання травми, причому досить-таки серйозної. З цієї причини тренування на стероїдах повинне слідувати тільки після ретельної розминки. Адже при отриманні травми ефективність ваших майбутніх занять і курсу стероїдів знизиться в рази. Більш того, якщо травма серйозна Ви ще дуже і дуже довгий час не зможете повернутися до звичного для себе режиму тренінгу.


Тренінг високої інтенсивності


Метою вашого тренування зі стероїдами є створення максимального росту стимулюючого впливу на м'язи. Досягти цього можна лише за допомогою прогресивного збільшення ваг і навантажень.

Починати свій тренувальний цикл найкраще з занять середньої інтенсивності (ваша стандартна тренувальна програма). А потім, при врахуванні того, що не виникло жодних серйозних відхилень, протягом усього циклу необхідно поступово збільшувати інтенсивність тренувань. Всі ваші подальші тренування на стероїдах повинні використовувати всі великі і великі ваги. Таким чином, крок за кроком Вам вдасться досягти ефекту супер стимуляції м'язів, що в свою чергу забезпечить постійний м'язовий ріст і розвиток м'язів.

Не варто вдаватися до різких змін навантажень зі старту циклу. У цьому випадку Ви позбавите себе можливості подальшого прогресування. Крім того, так, Ви значно підвищите ризик отримання серйозної травми. Ваш тренінг на курсі стероїдів повинен бути плавним, одне заняття має поступово перетікати в інше з трохи більшими вагами і навантаженнями. Якщо наводити якісь конкретні цифри, то кращим варіантом є 30-відсоткове збільшення ваг в період з початку циклу і до його завершення.


Тренування після курсу стероїдів та їх особливості

Не менш важливим для атлета, ніж тренування в період вживання ААС, є тренінг по завершенню використання стероїдів. Після того, як був закінчений прийом стероїдних препаратів в організмі спортсмена відчутно знижується рівень природного тестостерону. Якщо цей рівень своєчасно не вдається повернути в нормальний стан, то поступово атлет попросту втратить всю м'язову масу, яку вдалося набрати під час курсу ААС.

Перше, що вимагають тренування після курсу стероїдів, - це ПКТ (після курсова терапія). Іншими словами, як тільки Ви припиняєте прийом анаболічних препаратів, відразу ж починайте знижувати інтенсивність навантажень і вживати допоміжні препарати, якщо це необхідно. Очевидно, що чим більше інтенсивність, тим вище навантаження на м'язи, а без застосування ААС, висока інтенсивність може стати серйозною проблемою і навіть здатна привести до травм.

Так що, логічним є зниження навантажень до 70% від їх початкового показника. Причому тренінг після курсу стероїдів повинен змінитися протягом першого тижня після закінчення прийому препаратів. Через два тижні інтенсивність повинна становити не більше 50%. Т.ї через два тижні після зупинки вживання ААС Ви повинні знизити іненсівність тренувальних навантажень в 2 рази. Інакше потужні катаболічні процеси попросту зруйнують ваші м'язи. Збільшувати інтенсивність тренування після стероїдів можна приблизно через чотири тижні, але не більше ніж до 80%. До норми, тобто до звичайних навантажень, Ви зможете повернутися лише через 6 тижнів.

Останнє, про що хотілося б сказати, - це, власне, де купити стероїди для своїх тренувань. Зробити це можна в надійному інтернет магазині. Купівля проводиться анонімно, доставка здійснюється у всі населені пункти України. Щоб не попасти на обман вибирайте, сайти, які вже працюють не один рік і мають вже заслужену довіру.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації