СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтупінчасті повторення


Багато спортсменів, спробувавши техніку ступінчастих повторів, закидають її після перших же занять. Це відбувається тому що ця техніка бодібілдингу "підходи повторення" зовсім не є простою і багато хто не в силах нею займатися систематично. Ця система розрахована на спортсменів готових тренуватися з зусиллям і терпіти біль. Вона збудована для цілеспрямованих людей з великою силою волі.

Ступінчасті повторення

Переходити до системи ступінчастих повторень слід тоді, коли ви вже вичерпали потенціал традиційних технік. Ця схема не підходить для новачків, починайте її тоді, коли розвинули свої можливості до граничного максимуму і хочете досягти більшого. Найголовніше — це самодисципліна. Ви повинні бути готові терпіти сильні больові відчуття. Але ця техніка є найкращою для розкриття потенціалу росту ваших м'язів. Результат перевершить всі ваші очікування, ви переконаєтеся в цьому на практиці. Це складна програма, але накачатися з її допомогою не складе труднощів.

Як ви вже зрозуміли, головна складність техніки полягає в болі. Але ж якщо ви вибрали для себе бодібілдинг, значить ви були до цього готові. Здатність переносити больові відчуття — ось що відрізняє професіонала від новачка.Вік, котрий підходить для тренувань


Одному спортсмену, який використовує цю техніку вже більше шістдесяти років! І він продовжує регулярно набирати суху м'язову масу, хоча з точки зору науки це вже не представляється можливим без стероїдів. Цей бодібілдер регулярно займає призові місця і все це завдяки системі бодібілдингу "підходи повторення". Завдяки цій програмі ви зможете накачатися в будь-якому віці.


Деталі системи


Для повільних і стоп-повторів рекомендоване число повторень становить від восьми до десяти. А ось ступінчасті повтори викликають у організму великий стрес, тому велика кількість повторень може завдати шкоди серцю і м'язовим волокнам. Перший сет повинен складатися з семи повторень, другий з шести і третій із п'яти. Звичайно, ця кількість є індивідуальною. З часом, розібравшись в техніці, ви самі підберете для себе оптимальну кількість. Але суть в тому, щоб кожен раз зменшувати повтори в сеті на одиницю. Вагу також з часом потрібно збільшувати.

Для чого потрібне зменшення повторів? Коли ви приступите до тренувань питання відпаде само собою. Ви повинні максимально викладатися в кожному сеті, буквально боротися з тяжінням Землі. Правильний розмірений підхід допоможе вам відпочити і відновитися після кожного сету, але все одно ви будете раді, що кількість повторень зменшилася.


Техніка бодібілдингу "підходи повторення"


Спробуйте виконати сет жиму із-за голови. Необхідно зняти стопори з грифу, витягнути руки догори і не поспішаючи опустити гриф вниз всього на шість сантиметрів. Зворотний рух відбувається наступним чином: не тисніть гриф наверх як в стоп-повторах, а неквапливо вичавлюйте його наверх (три-п'ять сантиметра). Уникайте відбивів, дійте повільно.

Тепер за тим же принципом опускайтеся на десять-тринадцять сантиметрів і піднімайте на п'ять. Виконуйте цю комбінацію стільки, скільки буде потрібно для того, щоб досягти самого низу, це близько трьох разів. Знизу починайте рух нагору, проводьте вижим грифу на сім-десять сантиметрів, зупиняйтеся і піднімайте його на п'ять сантиметрів. рухайтесь аж поки не дістанетесь верху. Це буде вважатись одним ступінчастим повтором. Нагадаємо, в сеті їх має бути близько семи. Потім перерва на відпочинок і ще два сети.

Додавайте щотижня або кожне тренування один додатковий повтор. Наприклад, якщо ви починали з комбінації п'ять-чотири-три, наступного тижня використовуйте шість-п'ять-чотири і так далі. Також необхідно регулярно підвищувати вагу. Техніка ідеально підходить для будь-якої частини тіла. Використовувати ступінчасті повтори можна в будь-якій вправі і це дасть результат. Рекомендується робити три сети повторів для кожної частини тіла.

Не забувайте про ноги, ноги вимагають великого фізичного навантаження, інакше м'язи перестають розвиватися. У м'язах ніг знаходиться величезна кількість волокон і при слабких навантаженнях їх стимуляція буде недостатньою.

Тому обов'язково включіть в свою тренувальну систему ступінчасті повтори згинання ніг, а також сети важких присідань і жими. Бодібілдеру не стати успішним без красивих, сильних і рельєфних ніг. До речі, спортсмен, про який ми говорили вище безліч разів отримував нагороду "кращі ноги" саме завдяки ступінчастій техніці бодібілдингу "підходи повторення". Ця техніка перевірена професіоналами бодібілдингу, а це означає, що при належній старанності вона принесе свої плоди.


Виводи про систему ступінчастих повторів


Отже, давайте ще раз обговоримо суть системи:


1. Ви скорочуєте дію гравітаційних та інерційних сил і збільшуєте навантаження на м'язи.
2. Стрес для організму стає постійним, а не епізодичним.
3. Ви постійно поступово збільшуєте вагу.
4. Ви прогресуєте, переходячи від повільних і стоп-повторів до ступінчастих.
5. Ви переходите на новий етап тренувань, вас вже не турбує вага.
6. Ви постійно спостерігаєте приріст м'язової маси.
7. Ви підвищуєте силу, витривалість і волю.


Як ви могли переконатися техніка досить складна і приносить багато болю. Тому варто ще раз звернути вашу увагу на те, що не варто переходити до цієї системи якщо ви ще не освоїли інші техніки (наприклад, стоп-повтори) в ідеалі. Систематично слідуючи цій програмі, накачатися до бажаного результату можна досить швидко і дуже якісно. Ріст м'язів буде сильним і помітним. До того ж м'язи будуть сухі, без зайвої рідини і жиру, а це значить підвищиться і рельєф.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації