СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи взаємозв'язані анаболічні стероїди і безпліддя?


Наші допитливі читачі із завидною регулярністю і постійністю дуже часто ставлять одне і те ж затерте до дір питання:

Чи не буде у мене "на пів на шосту" від анаболіків? Як взаємозв'язані анаболічні стероїди і безпліддя? Які побічні ефекти бувають від фармакологічних препаратів, вживаних в спортивній медицині?

Чи зможу я після декількох курсів прийому таких-то пігулок потім мати дітей?
Є у мене один хороший друг Віктор, і розповім я Вам сьогодні одну повчальну історію з його життя, причому, на жаль, не з хепі-ендом, а сумну і сумну, таку, що тягнеться досі.

Віктор з ранньої юності захопився культуризмом, тим більше що його природні генетичні дані дуже розташовували до цього виду спорту. Усі чоловіки в його роду мали велику кістку, були міцними, високими, широкоплечими, з яскраво вираженою, добре підкресленою рельєфною мускулатурою. Ось і у нашого героя м'язи росли прямо на очах, загалом, дуже візуально відчутно і швидко прогресував в тренінгу.

Виступивши на декількох місцевих юніорських змаганнях і незаперечно взявши на них першість, наш герой став замахуватися на вищі і амбітні планки. Ну, а там-то конкуренція зовсім інша і рівень учасників зовсім не поступається ним показникам. Ось і вирішив Віктор удатися до допомоги хімії. Почав вживати різного роду анаболічні стероїди, стежить за новинками спортивної фармацевтики, вишукувати літературу по цій темі.

Тут звичайно варто відмітити, що заряджання стероїдами далу йому подальший анаболічний поштовх вперед - він з ще більшими темпами став прогресувати, додав в об'ємах, скоротив кількість підшкірного жиру, придбав відмінну рельєфність. Ну і як результат, чергові медалі і кубки, нові верхні сходинки усе більш серйозних п'єдесталів. З перемогою разом прийшли успіх і гроші, своє житло, машина, увага жінок.

Але, як Ви розумієте, є у цієї монети і зворотна сторона, причому зовсім не з приємних.
Пройшли роки, мій друг, добившись серйозних перемог, як на спортивному, так і на чоловічому фронті, кінець кінцем, подорослішав, одружився і зробився розсудливим. Ну, і як будь-який нормальний чоловік став замислюватися про продовження роду. Вже дуже йому хотілося сина, щоб передати увесь свій спортивний досвід, виховати справжнім мужиком і радуватись за його перемоги.

Но не так сталось. Як вони з дружиною не старалися, - нічого не виходить. Спершу не звертали увагу, потім почали бити тривогу і їздити по клініках, здавати різного роду аналізи, - тільки все одно усі їх потуги були марними. Востаннє коли я зустрічав Віктора, це було не так давно, він з дружиною збирався їхати в клініку центр запліднення і репродукції.

Виявилось, що у Віктора завдяки тривалому прийому анаболічних препаратів, які дуже сильно впливають на гормональний фон людини, сталися деякі безповоротні процеси в організмі, і як результат - малорухомі і мертві сперматозоїди у великій кількості - фактично безпліддя першого ступеня. А що Ви думали? За усе в житті доводиться платити! І якщо грошей і успіху у Вас різко додало, значить, збавить в чомусь іншому - це закони життя, так званий кругообіг щастя в природі. І ось підсумок: безпліддя...

Хочеться вірити, що сучасна медицина зможе допомогти нашому героєві і його дружині в цій біді. Ну, а Ви, шановні наші читачі, ще раз подумайте чи "вартує овчинка вироблення"? - чи треба ризикувати своїм здоров'ям заради якихось там швидкоплинних перемог?

Усіх грошей все одно не заробиш, і з собою не візьмеш. А діти - це те, що залишиться після нас в цьому житті. Подумайте гарненько над цим, наливаючи в склянку води, і стискуючи в долоні чергову чарівну пігулку метану.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації