СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГлікоген в м'язах


Всі ми виконуємо енергетичні витрати, а спортсмени бодібілдери набагато більше. Так як же швидко поповнювати і робити їх максимально великими. Потрібно для початку зрозуміти як працює енергетичний механізм на тренування бодібілдера. В середньому підхід на тренуванні в тренажерному залі триває 40-60 секунд.


глікоген в м'язах

Перші 10-15 секунд в енергообмін вступає креатин фосфат, який також можна купити як добавку в спортивних магазинах. Далі після креатину включається основний компонент глікоген. Цей енергетичний компонент діє близько 1 хвилини після чого на відновлення його запасів може піти 3-4 хвилини. Тому підбираючи тренування на набір маси і сили, інтервал відпочинку повинен бути не менше 3 хвилин.

Глікоген можна отримувати практично з усього, але активніше він утворюється з фруктози і глюкози. Але не слід багато приймати фруктів чи солодкого, адже як тільки запаси глікогену наповняться, вони почнуть синтезуватися в жир. Основним місцем для депо глікогену є м'язова тканина і печінка. Тому лише після виснаження всіх запасів глікогену організм включає в енергообмін жирові клітини.

Після завершення тренування слід швидко закрити глікогенову нестачу, що б організм не включив в роботу кортизол. Якщо ви приймете невелику кількість вуглеводів після тренування, ви зможете заповнити глікоген, а жирові запаси підуть, як паливо для виконаної роботи. Глікоген повинен бути завжди в достатку, адже його наявність в організмі не дасть м'язам руйнуватися, але і надлишку робити не варто, так як все буде в жировій тканині. Тому оптимальним в плані харчування буде включення 1-2 фруктів в день, трохи довгих вуглеводів в день відпочинку, і підвищення кількості в день тренування. Глікоген - це наша енергія, але він повинен також бути під контролем.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації