СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнти глюкокортикоїдний ефект


Тестостерон (і синтетичні анаболічні/андрогенні стероїди) можуть допомогти збільшити масу і силу і за наявності антикатаболічної дії на м'язові клітини . Вважаючись одним з найважливіших непрямих механізмів андрогенної дії, ці гормони показують вплив іншого типу стероїдних гормонів в організмі, а саме- глюкокортикоїдів (кортизол є основним представником цієї групи).

Гормони глюкокортикоїдні фактично роблять прямо протилежний ефект на клітини м'язів, ніж андрогени, а саме, відправляють сигнал вивільнення білку, що зберігається. Цей процес називається катаболізмом, і є руйнуванням тканин м'язів. М'язовий ріст досягається коли анаболічний вплив тестостерона більше виражений, ніж загальний вплив кортизолу. За допомогою інтенсивного тренування і правильного харчування, тіло, як правило, зберігатиме більше білку, чим витрачатиме його, але це скрите єдиноборство є постійним.

При застосуванні анаболічних стероїдів, вищий рівень андрогена можуть зробити глюкокортикоїди помітним недоліком. Разом з їх зменшеним впливом, меншій кількості клітин даватиметься повідомлення вивільнити білок, і більше накопичуватиметься зрештою. Спочатку передбачалося, що цей механізм відбувається, коли андрогінне витіснення глюкокортикоїдів пов'язаних з рецептором глюкокортикоїдів. Насправді, дослідження в лабораторних умовах підтримали цю думку, продемонструвавши, що тестостерон має дуже високу подібність з цим рецептором, і було зроблено подальше припущення, що деяка з його анаболічних активностей опосередкує через цю дію. Також передбачалося, що андрогени можуть побічно перетинатися з ДНК, з'єднуючись з елементом глюкокортикоїдної реакції. Хоча про точний механізм, що лежить в основі все ще ведуться дискусії, ясно то, що прийом стероїдів гальмує розпаду білку, навіть в швидкому стані, що, здається, явно свідчить про антикатаболічний ефект.


Тестостерон і Креатин


На додаток до синтезу білку, збільшення рівня андрогена повинне також збільшити синтез Креатину в тканинах скелетних м'язів.

Як правильно приймати креатин? Фосфат (CP), грає ключову роль виробітку ATФ (аденозин трифосфата), який є головним накопичувачем енергії для м'язів. Оскільки м'язові клітини стимулюються для того, щоб увійти до взаємодії, молекули ATФ розщеплюються до AДФ (аденозин дифосфату), яка вивільняє енергію. Потім клітини піддаються процесу при використанні Креатин фосфату, щоб швидко відновити AДФ до його первинної структури, щоб зробити концентрацію ATФ . Впродовж періоду інтенсивної активності, проте, цей процес не буде досить швидкий, щоб зробити адекватну компенсацію і рівень ATФ стане знижуватися. Це змусить м'язи, більше втомлюватися і менше бути здатними до енергійних скорочень. З підвищенням рівня CP доступного для клітин, ATФ заповнюється на більш високому рівні і робить м'язи сильнішими і витривалішими. Цей ефект обумовлюватиме деяке раннє збільшення сили спостережуване під час стероїдної терапії. Хоча, можливо це технічно не рахується анаболічним ефектом оскільки гіпертрофія тканин є прямим результатом, підтримка андрогеном синтезу креатину, звичайно, як і раніше розглядається в якості позитивного результату що підтримує ріст у свідомості бодібілдерів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації