СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБодібілдінг і тестостерон


У цій статті ми обговоримо, як пов'язаний тестостерон і бодібілдинг. Тестостерон є чоловічим гормоном, який сприяє швидкій переробці білку, який потрапляє в організм.
А ще тестостерон покращує роботу нервової системи. Більшість сучасних стероїдів, які приймають спортсмени, містять у своєму складі тестостерон. Саме з цієї причини стероїди дуже добре допомагають нарощувати м'язи.

Отримуваний результат від вживання стероїдів і тестостерона, якщо людина практикує бодібілдинг майже однаковий. Гормон добре не лише тим, що переробляє білок, а ще тим, що стабілізує клітинні мембрани, що у свою чергу запобігає викиду інших згубних речовин в кров. А ще чоловічий гормон має захисну функцію, дозволяє запобігати розривам і травмам в м'язах при високих навантаженнях.

Японські учені пару років назад провели експеримент з тестостероном для тих, кого цікавить бодібілдинг у вигляді стероїдів, щоб з'ясувати, як швидко він може відновити м'язи після активних навантажень. В якості головних випробовуваних були щури.

Частину з них годували стероїдами, інших не годували, а третіх тестостероном.
В результаті дослідів у щурів, які приймали стероїди, структура м'язів була самою кращою. Але щури, яким давали гормон, відновлювали м'язи у декілька разів швидше навіть порівняно з тими, яким кололи стероїди.

Після експериментів на людях, учені змогли підтвердити припущення що стосуються тестостерона і стероїдів. Ті кому, ставили тестостерон, швидше відновлювали м'язи, у відмінності від тих, хто приймав стероїди.

Виходить, тестостерон і бодібілдинг пов'язані тим, що відбувається зведення виділення креатинкіназів в крові до мінімуму. Завдяки цьому ефекту можна відновлювати усі травмовані клітини після тренування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації