СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ10 способів збільшити тестостерон


Тестостерон є чоловічим гормоном, що впливає на ріст м'язової маси і не лише. При нормальному рівні тестостерона людина почуває себе енергійною і повною сил, у нього підвищено лібідо і відмінні спортивні результати на тренуваннях. Тому кожному хлопцю необхідно підтримувати свій рівень тестостерона, навіть якщо нарощування м'язової маси не є його основним завданням. Ну а у разі, якщо головна мета ваших занять спортом полягає якраз в рості м'язової маси, то для досягнення очікуваного результату тестостерон у вашому організмі має бути на максимальному рівні.

Особливо актуальна проблема низького рівня тестостерона у чоловіків в зрілому віці.
Рівень тестостерона можна підвищити природними шляхом, не прибігаючи до анаболічних препаратів. Наприклад, вправами, харчуванням і іншими неважкими способами, про які ми зараз вам поговоримо.


1. Тренування з важкими вагами


Виконання силових вправ з важкою вагою стимулює ріст м'язової тканини, що у свою чергу взаємозв'язане зі збільшенням чоловічого гормону в організмі. Максимального рівня тестостерон досягає в період, відразу після фізичних навантажень і триває протягом доби.

Для збільшення рівня тестостерона в організмі тренуватися необхідно 4-5 раз на тиждень по 60 -75 хвилин. Особливо ефективні вправи при невеликій кількості повторень (5-8 разів), але з максимально можливою вагою. Час відпочинку повинен тривати не більше 2 хвилин між сетами.


2. Помірні кардіо навантаження


Кардіо вправи потрібні для хорошої працездатності серця. Але не варто приділяти аеробним навантаженням багато часу, тому що вони можуть чинити знижуючу дію на рівень тестостерона. Це не означає, що ви взагалі повинні від них відмовитися. Оптимальна тривалість кардіо тренувань 30-45 хвилин, не більше 4 раз на тиждень.


3. Білкова їжа


Для збільшення рівня тестостерона в організмі вживайте їжу з високим вмістом білку, таку як молочні продукти, яйця, м'ясо (свинина, пісна яловичина, м'ясо птиці), яка також сприятливо вплине на ріст м'язової маси. Вживайте білкову їжу відповідно до пропорції 2 грами білку на кілограм ваги тіла.


4. Овочі


Усім відомо, що вживання овочів має важливе значення для здоров'я і росту м'язів, але, як нещодавно з'ясували учені, що існує ряд овочів, які здатні вплинути на рівень чоловічого гормону в організмі. До них відносяться усі види капусти - це брокколі, кольрабі, китайська і брюссельська капуста, а також крес-салат. У цих продуктах знаходяться такі ферменти як індоли і фітонутрієнти, які знижують рівень естрогену, при цьому в організмі зростає кількість тестостерона в організмі.


5. Жири


Для збільшення в організмі рівня тестостерона рекомендується вживати продукти, що містять в собі омега-3 жири. До них відносяться в першу чергу - це жирна риба (макрель, лосось, окунь, оселедець, форель, сардина) і рослинні олії, наприклад оливкова і рапсова.


6. Виключте алкоголь


Медики, іноді радять для підвищення імунітету приймати келих червоного вина перед їдою. Але часте вживання алкоголю у великих дозах негативно впливає на чоловічий гормон, сприяючи його пониженню.


7. Трав стимулюючі вироблення тестостерона


Трава пажитник позитивно впливає на рівень тестостерона в організмі людини, окрім цього пажитник допомагає понизити цукор в крові, що у свою чергу сприяє збільшенню м'язової маси після силового тренування. Включіть у свій раціон харчування траву пажитник, наприклад її можна заварювати в якості чаю.
Корінь женьшеню - це одно з щонайпотужніших засобів для стимулювання багатьох фізіологічних функцій в організмі і в першу чергу має здатність збільшувати потенцію і рівень тестостерона в організмі чоловіка.


8. Повноцінний сон


Ваш нічний сон повинен тривати 8-10 годин. За цей період часу тіло і м'язи можуть розслабитися і повністю відновитися після тренування. Хороший відпочинок дає можливість відчути себе бадьорим і енергійним, що важливо для продуктивності і результату ваших тренувань, а також кількості тестостерона в організмі.


9. Відпочинок від тренувань


Для отримання найбільш ефективного результату від занять спортом силові тренування повинні відбуватися 4-5 раз на тиждень, але не більша кількість разів. Цей графік занять не лише забезпечує вам максимальний ріст м'язової маси, але і сприяє збільшенню чоловічого гормону на найвищому рівні.


10. Регулярний секс


Регулярний секс тісно пов'язаний зі збільшенням кількості лютеїнізуючого гормону. У чоловіків цей гормон активізує інтерстиціальні клітини Лейдига, які безпосередньо і виробляють гормон тестостерон.

А ось тривала стриманість, навпаки, знижує рівень тестостерона в чоловічому організмі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації