СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАндрогенні стероїди


Андріол


андріол

Стероїд знаменитої фірми Органон, є один з варіантів тестостерона - тестостерон андеканоат. Випускається цей андрогенний стероїд у вигляді капсул на масляній основі для орального прийому.

Стероїд дуже слабкий і ефект від нього мінімальний, навіть при дуже великих дозах. Єдине, потрапляючи в організм у вигляді масла, вірогідно, повинен діяти щадяще на печінку. Ефект від цього стероїда може проявлятися при комбінуванні з іншими сильними стероїдами, наприклад, Дека. Дозування від 4 до 10 пігулок в день.


Андроксон


Діюча речовина: тестостерона андеканоат. Цей андрогенний стероїд, як і попередній його побратим, випускається в пігулках, які містять масляний розчин стероїда. Препарат з високою андрогенною і анаболічною активністю (теоретично), добре відновлює запаси глікогену. Стероїд не ароматизується і не пригнічує вироблення власного тестостерона. Тривалий прийом препарату здатний знижувати рівень жиру в організмі. Дозування: 3-6 пігулок в день.


Аквеус


Андрогенний стероїд, який є суспензією тестостерона. Один з найстаріших андрогенних ін'єкційних стероїдів на базі тестостерона, в спорті практикується вже 40 років. Препарат починає діяти дуже швидко (на протязі 8 годин) і працює на протязії 24 годин. Ін'єкції стероїда, які дуже болючі, робляться щодня. Знаменитий андрогенний стероїд, співавтор безлічі рекордів в пауерліфтингу. Високий рівень андрогенності і ароматизація, токсичність для печінки, важке пригноблення гормональної системи, що призводить до безпліддя, прищі по усьому тілу і крутий феномен "відкату" - ось основні недоліки цього андрогенного стероїда. Зміни, викликані побічними ефектами, частенько носять безповоротний характер. В основному, стероїд для ліфтерів. Застосовується в останній тиждень перед змаганнями. Дозування: 300-400 міліграм в тиждень.


Анаболікум вістер


Італійський оральний андрогенний стероїд. Випускається у вигляді крапель або капсул. Досить таки, слабкий андрогенний стероїд, але з хорошим анаболічним індексом, не ароматизується. Добре стимулює синтез білку, мало затримує воду, не токсичний для печінки, ось тільки результати у збільшенні маси і сили від нього, майже ніякі. Може дати деяку надбавку новачкам і жінкам. Щоб був, хоч якийсь ефект, потрібне дозування стероїда від 80 до 120 міліграм/добу, жінкам 30-40 міліграм/добу.


Андродерм


Пластир, який збільшує рівень тестостерона через шкіру. Абсолютно не ефективний стероїд для спортивних цілей.


Андростанолон


Синтетичний дигідротестостерон. Андрогенний стероїд з високою андрогенною активністю, не ароматизується. Дає жорсткість м'язам і застосовується перед змаганнями (швидко виводиться з організму). Для набору маси і сили цей стероїд не використовується. Препарат не токсичний для печінки, але нині вийшов з ужитку, оскільки його, практично немає на ринках.


Делатестрл


Андрогенний стероїд з високим анаболічним і андрогенним індексами, за властивостями і дією схожий на Депо-тестостерон., тільки працює в організмі довше (до 2 тижнів). Недолік цього стероїда - сильна затримка води, спортсмен, буквально, запливає. Тому, більше підходить ліфтерам. Дає, дуже не погані надбавки в силових показниках і об'єми.

Препарат тривалої дії і тому дозування цього стероїда : 1-3 см3 один раз в 10 днів. Препарат легко ароматизується і тому потрібний додатковий курс Кломіда або Нолвадекса.


Денистренил


Андрогенний стероїд, схожий на дигідротестостерон, застосовується у бодібілдингу при роботі на рельєф. Високоандрогенний препарат, майже зовсім не ароматизується і не проявляє токсичність для печінки. Стероїд не затримує воду і збільшує глікогенні запаси, що дає м'язам твердість і рельєф. Дозування: 100 міліграм раз в 3-4 дні. Жінкам протипоказаний. Випускається в ампулах по 1 см3 = 100 мл діючої речовини.


Депо-тестостерон


Масляний розчин тестостерона ципіоната. Стероїд, з дуже високим андрогенним і анаболічним індексами. Мабуть, найпопулярніший з усіх тестостеронів, препарат, дає колосальну надбавку сили і маси, але і відкат після курсу значний. Стероїд сильно затримує воду і легко ароматизується. Сильно пригноблює вироблення ендогенного тестостерона, тому для відновлення і максимального збереження результатів, необхідно приймати нольвадекс. Дозування: 1-3 см3 в тиждень, більше не потрібно, інакше мінуси переважать плюси. Жінкам протипоказано. Випускається в ампулах по 10 см3 (250 міліграм/см3)


Дигідротестостерон


Стероїд є основою для багатьох анаболічних препаратів. Цей гормон виробляється організмом і відповідає за вторинні статеві ознаки: ріст волосся на обличчі і тілі. Надлишок призводить до облисіння. Так само відповідає за ріст скелетних м'язів. Побічні ефекти: облисіння, акне.


Метилтестостерон


метилтестостерон

Цей стероїд - тестостерон у формі пігулок. Висока андрогенна і дуже низька анаболічна активність. Застосовується в спорті для агресивності на тренуваннях і змаганнях у ліфтерів і в інших видах спорту, де потрібний натиск. Вистачає 2 пігулок, які розсмоктуються, перед тренуванням, щоб забезпечити агресивність і бадьорість на тренуванні. Пігулки мають цитрусовий запах. Дозування 1-2 пігулки в день. Цей андрогенний стероїд здатний дати не багато приросту в силових показниках, але побічних ефектів багато. Дуже токсичний для печінки, здатний викликати гінекомастію і акне, затримує воду. Для набору м'язової маси, абсолютно не підходить.


Нилевар


Стероїд з високим андрогенним індексом, застосовується для набору м'язової маси і збільшення сили. Стероїд сильно затримує воду, токсичний для печінки і легко ароматизується. Дозування 30-40 міліграм в день.


Нортестостерон 19


Стероїд є базовим для багатьох інших анаболічних стероїдів. Не токсичний для печінки і з мінімальним набором побічних ефектів. Усе б добре, але його легко вичисляють на допінг контролі, навіть через рік.


Омнадрен 250


Омнадрен

Андрогенний стероїд у вигляді масляних ін'єкцій. Дає колосальний приріст маси і об'ємів. Досягається це, за рахунок дуже пристойної затримки води. Спортсмен виглядає надутим і навіть, трошки, набряклим. Стероїд дуже легко ароматизується і може привести до гінекомастії.

Обов'язковий курс Нолвадекса. Дозування: 250-1000 міліграм в тиждень. Деякі індивідууми вводять Омнадрен по 1000 міліграм в день. Для росту силових показників стероїд комбінується з Данаболом або Анадролом. Для маси: комбінація з Дека-дураболіном або Эквипойз.


Оретон


Ефективний андрогенний стероїд для набору м'язової маси і сили. Характеризується швидкою, але не довгою дією. Можливі побічні ефекти: затримка води, гінекомастія, агресивність.

Дозування стероїда : 200-400 міліграм в тиждень. Випускається у вигляді ампул по 10 або 30 см3, 100 міліграм/ см3.


Примотестон депо 250


Стероїд схожий по дії на сустанон 250 і дає солідну надбавку сили і маси. Високий андрогенний і анаболічний індекси. Побічні ефекти характерні : гінекомастія, скупчення води, ароматизація, пригноблення гормональної системи. Випускається в ампулах по 1 см3 - 250мг/см3 . Дозування: 250 міліграм в тиждень.


Провірон


провірон

Унікальний андрогенний стероїд з хорошими андрогенними і анаболічними показниками, використовується в спорті, як антиестроген, разом або замість Нолвадекса. Стероїд не ароматизується і майже зовсім не токсичний. Може застосовуватися тривалий час без шкоди для здоров'я. Дозування: 2-4 пігулки в день, жінкам 1-2 пігулки в день. Випускається: пігулки по 25 міліграм, упаковка 50 шт.


Сустанон 250


сустанон 250

Стероїд є сумішшю 4 ефірів тестостерона : пропіоната, фенілпропіоната, ізокапроата і деканоата. Дія цього андрогенного стероїда починається швидко і триває до 4 тижнів. Препарат можна використовувати тривалий час в невеликих дозуваннях, маючи при цьому непогані результати без істотних побічних ефектів. При правильному застосуванні цього андрогенного стероїда, затримка води, ароматизація і відкат, значно менші, чим при використанні інших андрогенів, при відмінних результатах. Дозування стероїда : можна вводити 250-500 міліграм в тиждень, не збільшуючи дозування. Добре комбінується з Вінстролом і Анаваром. Випускається в ампулах 1 см3 - 250 міліграм.


Тестостерона ципіонат


тестостерон ципіонат

Сильніший ефір тестостерона, чим енантат. Дозування 200-600 міліграм/тиждень.


Тестостерона енантат


тесторон енантат

Синоніми: Тестовірон, Тестостерон 200. Дуже популярний ефір тестостерона, має сильну анаболічну і андрогенну дію. Ароматизується, може викликати гінекомастію і тимчасові порушення синтезу власного тестостерона, затримує воду. Стероїд тривалої дії. Дозування: 200-600 міліграм в тиждень.


Тестостерона гептілат


Стероїд схожий по дії на энантат, дає хорошу надбавку сили і маси, з меншими побічними ефектами. Дозування: 250-500 міліграм в тиждень.


Тестостерона пропіонат


тесторон пропіонат

Андрогенний стероїд швидкої і короткої дії. Має високі анаболічні і андрогенні показники. Дає надбавку маси і сили. Легко ароматизується, помірно токсичний для печінки. Менше інших андрогенних стероїдів викликає побічні ефекти, менше затримує воду. Проте, великі дози здатні все ж викликати гінекомастію, облисіння і затримку води, акне. Ін'єкції стероїда болючі. Дозування: через день або два, іноді щодня, 200-500 міліграм/тиждень.


Тестостерона суспензія


PharmaTEST 100

Мабуть, найсильніший стероїд з тестостеронів. Його можна колоти навіть в дрібні м'язи, наприклад, в дельти. Дає відмінну надбавку маси і сили, але є найгіршим, в плані побічних ефектів, скоплює багато води. Може легко викликати гінекомастію, облисіння, тому обов'язкова терапія кломід або нолвадекс. Дозування: 50-100 міліграм щоденні.


Фінаплікс


Ветеринарний стероїд для підшкірного введення, містить тренболон ацетат в чистому вигляді. Стероїд дає величезний приріст сили і маси, не затримуючи воду і не викликаючи гінекомастію. Здатний спалювати жир. Дуже токсичний для печінки і, особливо для нирок, викликає акне. Дозування: курс 4-6 тижнів. Сьогодні препарат знятий з виробництва і зник з ринків.


Фінаджет


Так само, ветеринарний стероїд на масляній основі. Швидко діє і швидко виводиться. Дає хорошу надбавку сили і м'язів. Мало затримує воду, високий андрогенний індекс. Жінкам стероїд протипоказаний.


Чекдропс


Високоандрогенний стероїд і дуже токсичний. Використовується для придбання агресивності.


Халотестін


Оральний стероїд, який роблять з метилтестостерона. Високий анаболічний і низький андрогенний індекси. Дає хороший приріст сили і трохи маси. М'язам дає пружність і жорсткість. Використовується, в основному, ліфтерами. Дуже токсичний стероїд. У дозуваннях менше 20 міліграм в добу, не ароматизується. Із-за високої токсичності, не рекомендується застосування стероїда більше 4 тижнів. Жінкам треба утриматися від застосування цього стероїда. Дозування: 10-20 міліграм/добу. Форма випуску : пігулки 10 міліграм, упаковка 100 шт.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації