СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАнастрогед


Анастрогед (Anastroged 1mg) – оральний антиестроген виробництва компанії Golden Dragon Pharmaceuticals (Китай). Любителі і професіонали спорту цінують його в першу чергу за здатність знижувати вироблення і активність естрогенів. Як препарат спортивної фармакології він отримує переваги застосування під час курсів (а не після курсів) стероїдів (так як не веде до вираженого збільшення виробництва тестостерону).

Зауважимо, що компанією Golden Dragon (Китай) передбачена система захисту своєї продукції від підробок. Перевірка справжнього походження здійснюється шляхом введення верифікаційного коду придбаного продукту (код продукту в таблетках їх самих нових партій розташовується на голографічній наклейці на блістері) на офіційному сайті ви провіряєте, препарат на оригінальність.

Якщо код введений правильно, то Ви обов'язково отримаєте підтвердження достовірності придбаного продукту GD.


Властивості Anastroged 1mg


Анастрогед (Anastroged 1mg)

В основі препарат має співзвучну його назві діючу речовину – анастрозол. Його можна класифікувати як селективний нестероїдний інгібітор ароматази (по-іншому блокатор або блокіратор ароматази). Продукти анастрозолу не володіють наркотичним (не викликає звикання) чи токсичним (не порушує роботу внутрішніх органів) впливом, але при зловживанні позначаються на функції печінки і нирок.

Анастрогед, як і його прямі аналоги, належить до третьої "лінійки" інгібіторів ароматази, до якої також відносяться продукти летрозолу і ворозолу.

Анастрогед 1мг наділений механізмом дії, зав'язаному на інгібування ароматази, в результаті чого пригнічує вироблення і активність естрогенів: контрольоване застосування препарату призводить до зниження естрадіолу аж до 98-99% від вихідного рівня. Анастрозол – це один найсильніших антиестрогенів, доступних у наші дні на ринку спортивної фармакології (його застосування настільки ж ефективне при дотриманні рекомендацій, наскільки потенційно небезпечне при передозуванні).

Іншими словами, Анастрогед (анастрозол), як правило, використовують у випадках конкретної потреби: на курсах, пов'язаних з реальним ризиком прояви естрогенної побічної дії, з метою запобігання/усунення фемінізації (затримки рідини, скупчення жиру за жіночим типом, гінекомастія та інші ускладнення).

Потенційні побічні ефекти Анастрогеду: з боку серцево-судинної, кістково-м'язової, статевої, травної і нервової систем, а також алергічні реакції. При схильності можуть виявлятися побочки, як: нудота, блювання, приплив жару, головний біль, сонливість, витончення волосся, прищі і деякі інші.

Як препарат спортивної фармакології Anastroged 1mg виступає частковим аналогом продуктів летрозолу. Його не варто порівнювати з кломифеном чи тамоксифеном, а тим більше вживати подібно цим антиестрогенам. Всі вони хоч і належать до однієї загальної категорії, але різні по механізму дії, ефекту та показаннями до застосування. Летрозол і анастрозол – це інгібітори ароматази, що пригнічують активність естрогенних гормонів; у свою чергу тамоксифен і кломіфен – модулятори естрогенних рецепторів, що провокують синтез гонадотропних і андрогенних гормонів.


Anastroged 1mg застосування на курсі


Для атлета основним показанням до застосування анастрозолу виступає запобігання та усунення естрогенозалежних побічних ефектів на курсі стероїдів. В медицині ж сфера застосування цього антиестрогену не менш специфічна: його призначають в якості першого або вторинного медикаменту при лікуванні раку молочної залози.

Прийом Анастрогеда на курсі стероїдів, як правило, проходить за однією з двох схем: або таблетки починають вживати зі старту стероїдного курсу (в середньому 1-3 тижні) для мети попередження естрогенозалежних ускладнень; препарат використовують протягом курсу вже після формування симптомів естрогенозалежних ускладнень (для мети їх швидкого лікування). Очевидно, що перший спосіб є оптимальним, оскільки нігілірує ризик прояву естрогенних побічних дій, не даючи розвиватися їх симптомам.

Важливо розуміти, що застосування Анастрогеду здійснюється саме під час стероїдного курсу, а не на після курсовій терапії. Справа в тому, що на відміну від тамоксифену чи кломіфену, анастрозол чи летрозол на пряму не підвищують продукцію вироблення тестостерону (якщо концентрація чоловічого гормону і збільшується, то лише опосередковано, – коли ослаблення естрогенної активності призводить до посилення активності андрогенної).

Яке дозування Анастрогеду рекомендоване атлету? Залежить від обставин, але в середньому це 500 мкг/1 мг через добу/на добу. Препарат має зручну концентрацію активної речовини – 1 мг в таблетці, тому з його дозуванням не повинно виникнути труднощів. Для дози 500 мкг Вам знадобиться півтаблетки, для 1 мг – відповідно 1 таблетка.

Якщо хочете, щоб прийом Анастрогеду пройшов без наслідків, то в першу чергу слід виключити протипоказання до його застосування. До них відносять: гіперчутливість, дитячий вік, печінкову недостатність і ниркову недостатність (обидві статі); вагітність і лактацію (жінки); паралельне лікування медикаментами, що містять тамоксифен чи естрогени (обидві статі).

Anastroged (1mg/табуляції, 50tab) від Golden Dragon (Китай) необхідно з обережністю використовувати при остеопорозі, гіперхолестеринемії, тяжкій нирковій недостатності, порушенні роботи печінки, ішемічній хворобі серця, мальабсорбції глюкози, дефіцит лактази, непереносимості лактози, мальабсорбції галактози.


Анастрогед 1 мг відгуки


Анастрозол у свій час був схвалений для застосування людиною і спочатку розроблявся для лікарського призначення. Внаслідок спочатку медичного походження відносна нешкідливість препаратів не викликає сумніву. До нашого дня це не тільки один із найпотужніших, але і один з найбільш популярних антиестрогенів, представлених на ринку спортивної фармакології.

Які відгуки в мережі пишуть про Анастрогед 1 мг? Думки переважно позитивні, що натякає на ефективність продукту. Антиестрогени складно порівнювати один з одним, але, судячи з висловлювань, за ефективністю він не поступається більшості прямих аналогів.

Докладні відгуки покупців про Anastroged 1mg Ви завжди можете знайти на форумі спортивної фармакології.

 

Де купити Анастрогед

 

Придбати актуальний і працюючий антиестроген, як Анастрогед (1 мг/таб, 50 таб) від ГД (Китай) реально в онлайн-магазині спортивної фармакології наших рекламодавців. На відміну від сайтів-одноденок, на сайтах наших рекламодавців продаж спортивної фармакології здійснюється з якісним сервісом і гарантіями надійності.

Купити Анастрогед в інтернеті вигідніше, тай в оффлайн магазинах ви не зможете придбати, лише в аптеці і то не факт, що вийде. Декотрі препарати продають лише по рецепті.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації