СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЖироспалювачі на дієті для бодібілдера


Весняний сезон змагального бодібілдингу не за горами, багато спортсменів, які планують виступи цієї весни, вже почали "сушку". Для тих, хто не знає, що таке сушка, поясню. Сушка це фінальне підведення до змагань з допомогою дієт і виснажливих тренувань, для максимального жироспалювання, промальовування м'язів. У кожного спортсмена свої методи підведення до змагань, комусь вона дається легко і навіть немає дискомфорту, хтось з працею худне і підключає найефективніші жироспалювачі на дієті для бодібілдера, які знижують вагу за рахунок того, що дозволяють займатися більш інтенсивно, а так само прискорюють обмін речовин.


Жироспалювачі на дієті для бодібілдера

Давайте розглянемо компоненти, з яких виробляють жироспалювачі. Більшість виробників жироспалювачів із США, роблять нахил в своїх продуктах на екстракт ефедри, герань або екстракт орхідеї. Усі ці компоненти володіють сильним стимулюючим ефектом, після прийому спортсмен відчує сильний прилив сил для тренувань, навіть якщо він сидить на жорсткій без вуглеводневій дієті. Застої в схудненні найчастіше відбуваються з причини того, що у спортсмена не залишається сил повноцінно займатися із-за відсутності вуглеводів в організмі, тому стимулятори які є в жироспалювачах те, що потрібно в такий період. Л-тирозин, PEA додають для кращої мозкової діяльності, знову ж таки, від відсутності вуглеводів погіршується мозкова діяльність, а ці компоненти здатні її поліпшити. Існує ряд компонентів, які підсилюють обмін речовин, деякі безпосередньо впливають на роботу щитовидної залози, деякі йдуть по іншому шляху, як одинаки, так і разом справляються з цим завданням добре. Ще є компоненти, які виводять воду з організму, діуретики, в спортивних жироспалювачах використовуються тільки натуральні діуретичні компоненти, вони не дадуть побічних ефектів, як той же знаменитий аптечний Фуросемід, від безконтрольного застосування якого постраждало багато бодібілдерів.

Підбирати жироспалювачі на дієті для бодібілдера потрібно акуратно, не потрібно починати знайомство з даним класом добавок з найпотужніших як Hell Fire або Lipodrene Hardcore, почніть з більш м'яких, але не менш ефективних, як наприклад Black Spider, Methyldrene 25 і їм подібних. Почавши з більш м'яких ви не відчуєте дискомфорт від прийому, не буде тремору рук, тахікардії, підвищеного тиску і іншого, ви просто будете втрачати вагу, а коли зрозумієте, що вже на вас вони слабо працюють, підключити важку артилерію.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації