СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЖироспалювачі для дівчат


В рамках цієї статті ми поговоримо з вами про жироспалювачі для дівчат. Справа в тому, що багато сучасних дівчат хочуть бути не просто підтягнутими, але і худенькими. Але досягнути таких результатів найчастіше неможливо, якщо просто вести енергійний спосіб життя і харчуватися строго по дієті, і дівчата додатково приймають різні жироспалювачі для того, щоб отримати гарне, струнке і підтягнуте тіло.

жироспалювачі для дівчат

Схуднення — це спеціальні спортивні біодобавки, які сприяють збільшенню обміну речовин, а також більш швидкому виведенню надлишків жиру з організму. Ці біодобавки розраховані саме на дівчат, які активно займаються спортом і різними силовими вправами. Жироспалювачі спортивного харчування для дівчат розроблені з урахуванням всіх особливостей обміну речовин і специфіки жіночого організму.

До складу жироспалювачів найчастіше входять: екстракти зеленого чаю, кофеїн, екстракт кори білої верби, L-тірозин, кислоти Омега – 3, L-карнітин, хітозан, вітамін В6 і безліч інших активних речовин.


Що роблять жироспалювачі і як виводять жир?


Вони прискорюють при фізичному навантаженні спалювання жиру за рахунок того, що спрощується витяг з жирових клітин гліцерину. Жироспалювачі для дівчат містять кофеїн і екстракт червоного перцю, із-за цього схуднення мають термогенний ефект. Прискорюється метаболізм за рахунок того, що температура тіла піднімається.

Величезна кількість жироспалювачів містять у собі піколінат хрому, харчові волокна. Ці речовини пригнічують апетит. Продаються ці капсули в спеціальних магазинах.

Ще існують схуднення, які спалюють жир в травному тракті, блокуючи, ліпіди і вуглеводи їжі, чим сильно знижується калорійність. До цієї групи відносяться хітозан, бромейлан, альфа-амілази.


На сьогоднішній день існує дві основних групи жироспалювачів.


1. Ліпотропікі.
2. Термогеники


Перша група — це ліпотропікі —розщеплюють жирові тканини до кислот шляхом блокування синтезу жиру в печінці.

Друга група — це жироспалювачі термогеники — здебільшого складаються з натуральних трав і, крім того, що ця група прискорює метаболізм, підвищується ще і витривалість тіла.

Для досягнення найкращих результатів можна приймати кілька жироспалювачів комбінуючи їх. Головне, при прийомі жироспалювачів налагодити прийом білкової їжі і потрібно пам'ятати, що на один кілограм ваги потрібно від 1 до 2 грамів білка. Якщо білка в організмі не буде вистачати, то будуть виснажуватися м'язи. І комбінувати схуднути можна тільки під суворим контролем лікаря із-за того, що схуднення можуть повести себе не передбачувано.


Чи варто використовувати жироспалювачі дівчатам?


Величезна частина жироспалювачів можуть завдати шкоди організму жінки. До нещастя, вплив цих препаратів негативно відбивається на всіх органах жінки і бажано приймати жироспалювачі тільки тоді, коли менше шкоди ніж користі від жироспалювачів для дівчат.

На жаль, спортсмени часто вважають, що досягти результату потрібно за любу ціну, але це хибна думка. Краще трохи довше худнути, ніж угробити свій організм.

Перед прийомом жироспалювачів потрібно обов'язково порадитися з лікуючим лікарем, і він дасть найбільш адекватну і вірну думку. І після того як ви порадитесь з лікарем тоді можна купувати собі жироспалювач. Але загальноприйнята думка, що краще всього це натуральний карнітин, тобто коли вони складаються з натуральних і природних продуктів. Такі схуднення більш безпечні і менш шкідливі. Наприклад, кофеїн, це дуже популярний жироспалювач, але його не можна приймати жінкам, у яких гіпертонічна хвороба, із-за того, що кофеїн піднімає тиск.

Ще є природний жироспалювач — це Гуарана екстракт, в ньому міститься в 3 рази більше кофеїну, ніж в каві, але він більш повільно впливає на організм і не збуджує нервову систему. Приймати можна тільки без підвищеного тиску. І ще один природний жироспалювач — це амінокислота L-карнітин та трав'яний екстракт йохімбін. Ось вони не впливають на тиск і їх можна приймати навіть гіпертонікам, але все одно обов'язково потрібно перед прийомом проконсультуватися з лікарем.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації