СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо таке пампінг


Якщо ви займаєтеся бодібілдінгом, ви чули що таке пампінг у бодібілдінгу ? Ні? Тоді я вам розкажу. Зазвичай пампінгом називають методичний прийом, що базується на церебральному характері. Є припущення, що він є способом, основою якого є втручання в механізми нервової регуляції кровопотока. При належному дотриманні усіх правил, зрозуміти, що таке пампинг, не важко. В результаті поліпшення припливу крові відбувається повільне збільшення мускулатури в об'ємах. Окрім блискучого результату в дзеркалі, спортсмен отримує прекрасний емоційний стан.

Не секрет, що при багатократному повторенні одноманітних рухів мускулатура наповнюється кров'ю. Якщо при великому скупченні крові в м'язах прискорити темп, то в даному випадку крові, що поступає в м'яз, буде значно більше. За відсутності виходу крові з м'язів, вона потрапляє в клітини мускул, які на очах стають більшими і твердішими. Саме такий спосіб збільшення м'язів у бодібілдінгу і носить назву пампинг.

Не дивлячись на те, що до використання пампінга у бодібілдингу прибігають багато спортсменів, вже довгий час ведуться суперечки про те, наскільки він корисний або шкідливий для здоров'я. В результаті проведених численних експериментів ми можемо зробити висновок, що для вірного пампінга потрібний зв'язок цієї методології з середньою кількістю повторень в сеті. Проте в даному випадку також важко сказати, чи грамотно ви тренуєтеся. Є думка, що дійти до м'язової відмови неможливо, навіть якщо ви докладаєте максимальних зусиль. Головною вимогою в пампінгу є уважне зосередження на робочому м'язі.

Якщо ви задастеся питанням про кількість часу на підхід, то варто "прислухатися" до ваших м'язів: ви повинні відчути міцне кровонаповнення. Проте, безумовно, ця здатність приходить з досвідом. З високою частотою повторення ви зможете відточити техніку і навчитися відмінно відчувати свої м'язи.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації