СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕХітозан для схудненняЗниження маси тіла
Спалювання жирів
Регуляція травлення
Загальнозміцнююча дія


Загальні відомості про Хітозан


Хітозан - відносно нова харчова добавка, яку отримують з волокон, що містяться в панирях ракоподібних, зокрема, креветок, двостулкових молюсків і лобстерів. Самі по собі ці волокна (полісахариди) не є новим винаходом - в медичному співтоваристві їх використовують досить давно як гемостатичний (кровоспинний) засіб.

Один з ефектів від застосування Хітозану - зниження маси тіла. У теорії добавки, що знижують вагу, спрощують спалювання жирів, що, відповідно, дозволяє швидше позбавлятися від великих об'ємів жирової тканини. Механізм дії Хітозану пов'язаний зі зниженням рівня кортизолу в крові, що є одним з основних чинників, стримуючих процес зниження ваги, а також з адсорбуючим ефектом при русі по шлунково-кишковому тракту. Проте, зниження ваги від прийому Хітозану не так виражене і не здатне привести до значних результатів без використання додаткових методів і засобів.

На додаток до зниження ваги, Хітозан використовується як засіб, застережливий онкологічну патологію і покращуючий роботу серцево-судинної системи, про що ще йтиметься нижче за текстом.

Синоніми: аскорбат хітозану, деацетилірованний хітозан, ферментний поліхітозаміна гідролізат, HEP - 30, моно-карбоксимелірованний хітозан, N -карбоксибутил хітозан, N, O – сульфатіровний хітозан, О- сульфатіровний N -ацетилхітозан, хітосан, N, що сульфатується, - карбоксиметилхітозан, О- карбоксиметилхітозан, що сульфатується, триметил хітозан хлорид


Сфери застосування хітозану


Зниження і стабілізація маси тіла
Зниження рівня холестерину
Профілактика серцево-судинних захворювань
Гальмування росту пухлин


Режим дозування хітозану


Хітозан випускається в двох формах для перорального прийому - пігулки і розчин. Розчин вважається прийнятнішою формою зважаючи на зручність прийому і додаткового поліпшення травлення.

Звичайна фасовка Хітозану - пігулки по 1000 міліграм. Пігулки слід приймати до їди, в якій містяться жирові компоненти. На ринку представлені пігулки від багатьох виробників, дуже важливо уважно вивчити їх властивості перед ухваленням рішення про купівлю. Ви маєте бути упевненими в тому, що компанія використовує при виробництві Хітозану тільки високоякісну сировину.

Хітозан в розчині приймається аналогічно - перед основним блюдом, бажано за 30 хвилин до їди. Розчин Хітозану має світлий жовтуватий колір. Існує градація розчинів залежно від їх концентрації і складу, інформація про це має бути присутньою на упаковці.


Корисні властивості Хітозану

Розчин Хітозану чинить заспокійливу дію на травний тракт. Висловлюються припущення, що Хітозан знижує подразливу дію їжі на шлунок, оскільки знижує засвоєння жирів, що поступають з кожного блюда, запобігає утворенню жирових конгломератів, що викликають гастроінтестинальний синдром.

При правильному застосуванні Хітозан допомагає понизити апетит. Прийом препарату за 30 хвилин до їди, дозволяє істотно прискорити виникнення почуття насичення. Дія Хітозану в даному випадку порівнянна з ефектом склянки води, випитої перед їдою.

Хітозан чинить свої цілющі дії і за межами "проблем зайвої ваги". Зокрема, препарат знижує рівень холестерину, запобігає розвитку серцево-судинної патології і перешкоджає росту пухлин.
У свою чергу, в перспективі це здатне привести до збільшення тривалості життя, оскільки серцево-судинні захворювання, як відомо, лідирують в структурі смертності у всьому світі.

Виробники пігулок стверджують, що харчова добавка сама по собі здатна спровокувати зниження маси тіла, і у фізичних вправах немає необхідності. Проте подібні заяви не мають під собою переконливої доказової бази.


Побічні дії хітозана і лікарська взаємодія

Оскільки Хітозан виготовляється з волокон молюсків і ракоподібних, люди, що страждають алергією, мають бути вкрай обережні при включенні добавки у свій раціон. Краби, креветки і молюски відносяться до ракоподібних, і, хоча немає вагомих доказів того, що полісахариди цих істот можуть провокувати алергічні реакції, підвищена настороженість в цьому питанні потрібна.

Вагітні жінки і матері, що годують грудьми, перед початком прийому препарату повинні проконсультуватися з лікарем. Дослідження на дітях і немовлятах не проводилися, а з молоком матері або через плаценту і кров вагітної жінки препарат може потрапляти в організм дитини або плоду.

Деякі вітаміни не рекомендується приймати одночасно з Хітозаном. Це стосується вітаміну A, вітаміну K і вітаміну D. Це жиророзчинні вітаміни, які здатні накопичуватися в організмі. Наші органи не в змозі досить швидко виводити надлишок цих вітамінів, що відгукнеться їх передозуванням.


Препарати Хітозану


Жоден метод схуднення не має чудодійного ефекту і не здатний позбавити від зайвих кілограм за одну ніч. Препарати на кшталт Хітозану дійсно здатні допомогти, але сподіватися на диво не варто - ні харчова добавка, ні чарівна дієта не зробить за вас усю роботу. Якщо ви бажаєте побачити довгострокові ефекти своїх зусиль із зниження ваги, вам доведеться присвятити час і на корекцію раціону, і на фізичні вправи.

Будь ласка, пам'ятайте, що перед початком прийому препарату слід проконсультуватися з лікарем. Не про усі протипоказання, до прийому Хітозану, ви зможете дізнатися з джерел в Інтернеті, тоді, як лікар зверне на них увагу і, щонайменше, попередить вас про можливі ризики.


Спортивне харчування, що містить в складі хітозан


Cheaters Relief виробництва компанії BSN
Chitosan виробництва Nature's Science
Chitosan виробництва Eclipse
Thermoloid виробництва компанії Goliath Labs
Super Fat Bloc Chitosan виробництва Ultimate Nutrition


Інші добавки, що містять хітозан


Хітозан виробництва Эвалар

Хітозан виробництва компанії Тяньши
Інші статті по темі :Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації