СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗгинання рук зі штангою на лавці Скотта


Найголовніше в вправі згинання рук зі штангою на лавці Скотта це повне виключення можливості непотрібних рухів в ліктях, завдяки чому досягається максимальна міра ізольованої роботи біцепса, і, відповідно, застосовується для опрацювання чіткості контурів м'яза, його рельєфу і форми.

Тут можна використовувати будь-який вид хвату - вузький, широкий, або середній. Усе залежить від того, якій ділянці біцепса ви хочете дати максимальне навантаження.

згинання рук зі штангою на лавці Скотта


Основні працюючі м'язи: біцепси, плечовий м'яз.

Допоміжні: м'язи передпліччя (внутрішня сторона).

Для того, щоб виконати вправу, знадобиться спеціальна лавка, яка є закріпленою на підлозі основою, з опорою, що знаходиться на ній, для рук, кут нахилу якого найчастіше можна змінювати.

При тренуванні біцепса на такій лавці ви кладете руки на цю опору, так, щоб повністю виключити усі зайві рухи, і виконуєте згинання рук так само, як і зазвичай. Нічого складного в цьому немає.Техніка виконання згинання рук зі штангою на лавці Скотта


Відрегулюйте висоту опори для рук, так, щоб вам було зручно. Спина має бути прямою, що автоматично надасть стійкість усьому тілу. Сядьте перед опорую для рук, покладіть на неї руки. Лікті повинні знаходитися на самому пюпітрі, а не з'їжджати з нього вниз. Візьміть штангу зі стійок, які знаходяться зазвичай трохи нижче, або попросіть товариша по тренуваннях подати її вам. Отже, ви тримаєте штангу в опущених руках, лікті знаходяться на пюпітрі.

Зусиллям біцепсів підніміть штангу у напрямку до підборіддя, згинаючи руки в ліктьових суглобах, але не занадто високо. Оптимальним, мабуть, буде прямий кут між плечем і передпліччям, вище піднімати штангу не варто, інакше напруга у біцепсах пропаде. З верхньої точки повільно опустіть гриф вниз, розігнув руки в ліктях практично до кінця. Це необхідно для того, щоб повністю навантажити усі ділянки біцепса, у тому числі і ті, які знаходяться внизу, біля ліктя. Зробіть 10-12 повторень.

Основні помилки: обертання грифа штанги кистями, при цьому він як - би закидається вгору. Тут починають працювати м'язи передпліччя, а біцепс відпочиває. Для запобігання цьоно кисті мають бути злегка відвернені від себе.
Плечі мають бути розслаблені, лікті строго зафіксовані на пюпітрі. Рух вгору робиться в швидшому темпі, а вниз - плавно і повільно.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації