СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПротеїн для росту м'язів


Споживання білку має принципове значення для нормального функціонування нашого тіла. З протеїнів синтезуються ферменти і гормони, протеїни беруть участь у формуванні імунної системи проти різних інфекцій і захворювань, вони входять до складу згортаючої системи крові.

У нашому тілі білки є основним будівельним матеріалом і потрібні для процесів розвитку, росту і відновлення м'язів, шкіри, волосся, нігтів, кісткової і хрящової тканини. Протеїни є необхідними для росту м'язів.

протеїн для росту м'язів

Професійний спортсмен, бодібілдер або марафонець неодмінно дотримується високобілкової дієти, тому що це так же важливо для підтримки і будівництва м'язової тканини, як і регулярні тренування.


Продукти, багаті протеїном


Вміст протеїну в звичайних продуктах не великий, тому доцільно доповнювати раціон харчування препаратами для збільшення маси, такими як протеїновий коктейль з соєвим або сироватковим протеїном. Протеїнові коктейлі дозволяють збільшити енергетичну цінність раціону.

Слід переконатися, що ваш комплекс для набору маси містить розумну комбінацію білків і вуглеводів, з меншим змістом останніх. 3-4 яйця в день збільшать вашу загальну масу тіла, оскільки жовток багатий калоріями, а яєчний білок є шикарним джерелом протеїну.

Щоб підвищити енергетичну цінність раціону, радимо розводити протеїновий порошок не у воді, а в молоці або фруктовому соку. Ви можете приготувати власний висококалорійний коктейль, змішавши у блендері йогурт, молоко і фрукти.


Нижче ми перерахуємо продукти, багаті протеїном :


Курячі грудки
Молоко і молочні продукти
Телятина
Говядина
Риба
Консервований тунець
Креветки
Кальмари
Нежирна яловичина (м'ясний) фарш
Свинина
Яйця
Сир
Біфштекс


Яка потреба в протеїні?


Ваше тіло постійно вимагає білок для створення нових м'язових волокон і підтримки в хорошій формі вже існуючих. Щоб повністю забезпечити його потреби, треба знати точний вміст протеїну в кожному продукті харчування. Рекомендовано лікарями споживання протеїну - 2-3 грами на кілограм маси тіла на добу. Іншими словами, якщо ваша вага 80 кілограм, вам треба щодня отримувати від 160 до 240 грам білка. Можливо, вам здається, що це забагато, але нагадуємо, що ми розподіляємо добовий раціон на невеликі порції і отримуємо його рівномірно впродовж дня.


Протеїнова діета з високим вмістом білка і її недолік


Збільшуючи споживання білку, ми зменшуємо споживання вуглеводів, а це веде до втрати поживних речовин і появи чинників ризику серцево-судинних захворювань і злоякісних новоутворень.

Високобілкова дієта збільшує навантаження на нирки і впливає на їх здатність реабсорбацію кальцію. Інтенсивне навантаження на нирки може привести до постійної і повної втрати функцій ниркової тканини.

Надлишок протеїну потенційно небезпечний для вашого організму, замість збільшення маси ви ризикуєте отримати проблеми із здоров'ям. Для складання збалансованого високобілкового раціону проконсультуйтеся з лікарем, читайте спеціалізовані матеріали. Так, що більше 3 грам на 1 кг навіть не пробуйте приймати, оптимальний варіант буде 2 грама!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації