СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпортивне харчування Атлант


Є маса відомих і популярних спортивних добавок, призначених для росту м'язів. Можна дуже довго перераховувати зарубіжні фірми. Однак, не варто забувати, що подібне харчування проводиться і на пострадянському просторі. Тут теж є багато різних фірм, але в даній статті мова піде про спортивне харчування Атлант. Що ж воно з себе представляє?

Це харчування виробляється в Білорусії. Воно сильно відрізняється від того, яке виготовляється в Америці і Європі. На жаль, в країнах колишнього Радянського Союзу ще не навчилися виробляти гідні спортивні добавки. Фірма Атлант найкраще тому підтвердження. Відгуки людей, випробовавших дане харчування, в основному негативні. Єдине, що заслужило позитивних відгуків - вартість товару. Це саме той випадок, коли якість вмісту відповідає ціні.

Спортивне харчування Атлант можна придбати за невеликі гроші, але і не варто очікувати результату. Звичайно, при правильно складеному раціоні і програмі тренувань, вдасться набрати м'язову масу. Однак, заслуга в цьому не буде добавки, а в правильного режиму. Перш ніж придбати спортивне харчування від білоруського виробника, гарненько подумайте.

Варто відзначити, що Атлант харчування може сильно нашкодити вашому здоров'ю. Чому? Все дуже просто. Наприклад, в основі протеїну Атлант лежать білки невідомого походження. Насправді, є навіть сумніви у тих білках. Природно, при попаданні в організм людини, вони будуть чинити на неї безпосередній вплив. Низькоякісна продукція викличе масу побічних ефектів, і може послужити каталізатором для появи подальших хворіб.

Дослідження протеїну показали, що в ньому міститься тільки 14% білка, хоча заявлено, що там 80 %. У більшої частини спортсменів після тривалого прийому спортивного харчування Атлант з'являлися проблеми з шлунком. Лікувати їх доводилося за допомогою лікарських препаратів. Відзначається, що спортивне харчуваня погано розчиняється у воді і просто огидне на смак.
Власне, ви отримали всю необхідну інформацію.

Вам залишилося лише зробити правильні висновки, які очевидні. Краще витратити гроші і придбати якісне спортивне харчування, яке дійсно допоможе домогтися результатів, ніж заощадити і придбати продукцію, здатну завдати шкоду вашому здоров'ю.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації